reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

O dobrze wiedzieć że to w takiej cenie! Brałam vitaminer +dha ale chyba ponad 25 zł kosztowało to następne kupię feminovit :)
 
reklama
To ja zapłaciłam dużo pregna plus i pregna dha ponad 70 PLN. Zrobiłam sobie już zdjęcie tego co Kasiulka masz.
Truskawka na takiej tachykardii się nie znam, u dorosłego to co innego i o takiej mogę cos doradzic. Mam nadzieję że to tylko taka uroda Twojego dzidzia. Mój ma ok 150.
Muszę wam pojeczeć trochę. Tak mnie boli boczek że masakra. Od kości biodrowej w stronę pępka i w dół, taki kwadrat 10x10. Apap nie pomógł i nospa. Boli i ciągnie przy każdym ruchu. Nie poszłam przez to na basen, kurcze może to przez to malowanie i mycie okien.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka, według mnie masz rację, dobrze zawsze na własną rękę podowiadywac się różnych rzeczy,potem podpytać swojego lekarza - bo lekarze są tylko ludzmi i też może im coś umknąć.
Ja też się przejechałam na 100% zaufaniu do lekarzy i dlatego teraz sprawdzam sobie różne rzeczy.
Gdybym była np wczesniej ostrożniejsza, to moze moja córeczka nie urodziłaby sie troszkę za wcześnie i omineloby nas wiele stresu i różnych przypadłości związanych z tym że była wczesniaczkiem. Na badaniu wyszła skrocona szyjka macicy, lekarz powiedzial "chyba wytrzyma", a na moje pytanie czy w związku z tym mam lezec i odpoczywac, powiedzial że nie ma takiej potrzeby. Zaufalam mu, nie sprawdziłam tego (myślałam wtedy, że pewnie to normalne, że jakis czas przed porodem zaczyna się skracac, nie wiedziałam że to za wcześnie). 3 dni po wizycie i tamtym badaniu odeszły mi wody i zaczął się poród.
 
A mój gin mówi, że nie ma potrzeby przesadzać z tymi witaminami. Jeśli wyniki badań są dobre to znaczy, że nie ma potrzeby suplementacji, później często podobno bywa to powodem dużych noworodków. Ja brałam tylko w pierwszym trymestrze femibion z uwagi na kwas foliowy, jod i witaminę D na początku ciąży. A teraz wyniki z krwi mam dobre i na razie się nie suplementuje.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia12 ja tez biorę te witaminy co Ty i zastanawiam sie nad zmiana bo po składzie to nie ma tam nic super a sa chyba jedne z droższych :/

Pola zgadzam sie w 100%, ja w 1 szej ciazy chodziłam do bardzo znanego lekarza, nie da sie dostać do niego z ulicy, ordynator pewnego znanego szpitala. Jak chodziłam to byłam zadowolona bo mu ufałam, tylko ze za późno wykrył gestoze i byłam w bardzo ciężkim stanie, praktycznie cud ze nie dostałam rzucawki i ze nie odkleilo sie łożysko. Po prostu miałam cholerne szczęście, ale mogłam go nie mieć i nie mieć teraz dziecka, od tego czasu i czasu felernego zabiegu który opisywałam wcześniej juz zawsze sprawdzam lekarzy. Po prostu nigdy nie wierze juz nikomu na słowo
 
Samotna ja! Kurcze a mialas usg co.lekarze mowia!?


Ja biore witaminer + dha placilam 19 zl ale poki co biore tylko.samo dha bo wyniki mam dobre raz na 3/4 dni biore witamine.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Truskawka no strasznie drogie i jeszcze dha z oleju rybiego :/ najpierw kupilam, potem sprawdziłam.
Samotnaja &&&& oby było dobrze.
Chyba mnie dzidź kopnął, możliwe? Siedziałam z podgieta pod brodę prawa noga i jakby coś drgnelo, ale chyba jeszcze z miesiąc do takich atrakcji.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry