reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Chybra ale fajnie z tą wygraną!

Agusiam przykra sprawa z tymi rodzicami.

Katja zdrówka dla dzieci, oby się udało z tymi szczepieniami, jak zaplanowałaś.

Emol dobry pomysł z prezentem dla dzidziola. Ja też już dla męża i najstarszego syna kupiłam perfumy, bo nie będzie go na święta to dostanie już teraz. Dla maluchów nie mam jeszcze pomysłu.

Kasia fajne są ciuszki z next, pochwal się. Ciasta marchewkowego nigdy nie jadłam, poważnie.

Pola zdrówka dla córci. Byłam w Lidlu i niestety znów nakupowałam.

Zazdroszczę siłowni Misia, gdybym miała z kim iść...nie lubię sama.

Dziewczyny nie wiem kiedy Was doczytam?
Nie wiem dlaczego, nie mam kompletnie czasu na nic. Brakuje mi bb, ale nie daję rady choć się staram. Jakieś 8str. zostało. Czuję już stres przed chrzcinami.
Wczoraj siostra była na obiad z mężem, było miło. Dostaliśmy reklamówkę zabawek. Później teście się na kawę i ciasto zapowiedzieli. No i przyjechali z siostrzyczkami męża przed 17 i pojechali o 21.30 tak że kolację zaliczyli również i drineczka. Jestem naprawdę zmęczona nimi. Cały czas dyskusja na temat tego że nie podaję małej herbatki, wody, soczków. Teściu zaproponował żeby Maja szynkę polizała, a teściowa jej skórkę z chleba chciała dać, aż się uniosłam ze złości. No nie normalni! Chyba już tam nie zostawię małej u nich, bo mi ją bigosem nakarmią. Jemy śniadanie jadę z młodym i jakieś zakupy ogarnąć.
Strasznie się cieszę, dziś przylatuje mój syn! Kocham te moje 3 skarby nad życie.
Miłego dnia.
Cdn
 
reklama
Jestem coraz bardziej wkurzona pomysłami babć,ciotek,teściów itd jeśli chodzi o wpychanie 4 niespełna 4 miesięcznemu dziecku takich rzeczy,jaka to Kuźwa ciemnota umysłowa!wszystkie rozumy pozjadali! Ja już się aż boję tego...16 listopada przyjeżdża mama R, kilka miesięcy temu miałam z nią spięcie na temat chrzcin.Wkurza mnie to,że jak rozmawiamy z nią przez whatsapp (takie coś jak Skype dla niewierzących:) ),to ona tylko widzi brak skarpetek,brak spodenek,jak trzyma Emilka ręce w buzi to że Napewno głodna jest itp a nie widzi jakie to dziecko szczęśliwe jest, że to nasza zasługa.I mam stresa bo jak mi się zacznie wtrącać....[emoji48]
Oj pograłabym w jakieś gry...od niedawna lubię bardzo:) jest taka gra karciana-akurat grałam w serię o morderstwach w której zgaduje się jak doszło do śmierci kogoś..zapytam kuzynki jak to się nazywało bo nie pamiętam.
Młoda ma drzemkę a później na spacerek.Na szczęście uwielbia:)
Męczy mnie to że pada mi o 19,20 pośpi pół gdz i później już nie chce spać do 22 i tak chodzę do niej ze 100 razy..niedawno było tak że mi codziennie przesypiała właśnie od 19,20 do 2,3 rano...

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol - w kolejkę nie brałam, ale słyszałam. Muszę kiedyś na bazarku fb wyczaic i zakupić.

Bab i Emol - 7 cudów świata też mi gadają, że klasyk a nigdy nie brałam.

Bab - gra o tron.. bardzo bym chciała zagrać, ale nikt że znajomych ani my się nie wykosztowalismy na tą grę... ;(

Abed - jak straciłaś głos to polecam oliwe z z oliwek po dwie lyzki dwa razy dziennie. Mi zawsze pomaga, szczególnie po koncertach jak gardło mam zdarte....

Ola W- może jakiegoś wirusa złapał po szczepieniu? Gorączka jest czy nie ma?

I dziewczyny y mam dylemat, mały ssiepalce dwa naraz ciągle w nocy też słyszę jak cmoka, juz jest chyba od tego uzależniony bo jak tylko się zaczyna denerwować to wkłada te palce do buzi i cisza... Wasze pociechy tez tak maja? Warto je już odzwyczajac odczegostakiego? Jeśli tak to jak?
 
Ostatnia edycja:
My z mężem nie możemy się doczekać gdy będziemy mogli z chłopakami pograć w planszówki.
Ja póki co ogarniałam Eurobiznes i Magię i Miecz:laugh2:

No wczoraj wolne, Męż był w domu. Ja z rodzicami byłam na cmentarzu, z mężem chyba w sb skoczymy. Ogólnie leje, wieje i qpa.

Od rana ogarniam, sprzątanie, mopowanie, wycieranie kurzy, pranie, ćwiczenia, obiad. Teraz K u dziadków, a ja karmię L.

Muszę powiedzieć, że po tych dwóch rehabilitacjach L ruszył z kopyta, rozgadał się, ręce masakrycznie zjada (aż wczoraj się nawet cały zaflegmił głupek), nogi podnosi leżąc na plecach i w ogóle na bok lewy się przekręca i z brzucha na plecy się przekręca . W ogóle to leżenie na brzuchu polubił. Masakra jaka zmiana:blink: Tylko ciemieniucha mu się pojawiła i mega sucha skóra na czole.
A na weekendzie muszę mu już 56 i 62 rozm pochować i wyjąć 68 i 74.
Pzdr!
 
Cześć dziewczyny dawno mnie tutaj nie było. Czytam czasami co tam u was i w większości mam podobne problemy jak wy.
Piotr rośnie jak na drożdżach waży już 6700 ładnie trzyma główkę jak jest na brzuszku i potrafi się już obracać. Jesteśmy już po drugiej dawce szczepionki.
Oczywiście mamy różne noce i dnie. Mało śpi w ciągu dnia i chyba jest coś w tym że jak podczas ciąży się nie śpi w dzień to dziecko ma potem podobnie, któraś z was też o tym pisała.
Miło mi że mnie jeszcze pamiętacie
[emoji16][emoji23]. Pozdrawiam wszystkie Lipcowe Mamusie.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1509629992-5a4391246ea591ba-aaaaaa.jpeg


Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga ty już na końcu przeprowadzki, zazdroszczę. Z zakupami dokładnie tak samo mam.
Kopa jedna i druga pycha. Moja ulubiona jest z kokosem. Szkoda że nie mogę dać Ci na spróbowanie;)
Dzięki za namiar na tabsy.

Linoone jak fajnie, chciała bym dostać taką bluzę. Muszę po urodzinach sobie kupić.

Jeju dziewczyny, wy ciągle jakieś badania robicie, a ja nic Majce nie robiłam jeszcze , oprócz raz moczu.

Misia od kąd podaję Majce probiotyki, to brzusio widzę jej nie boli. Za to kilka razy dziennie się napnie i idzie kupior mega! Śmierdzące kupy i bąki nadal. No i wysłuchałam wczoraj od teściów że nie powinnam wszystkiego jeść.

Pumelova właśnie zastanawiałam się jak rozwiązałaś dół tego rożka. :D a teraz rozumiem.
Jak Agatka po szczepieniu, bo jeszcze nie doczytałam?

Fotelika jeszcze nie namierzam, mam milion wydatków. Jak wyrośnie będę myślała. Mam nadzieję że do roktj pojeździ w tym.

Paninka miło że chrzciny udane. Współczuję syt.ogólnej. na pewno nie jest łatwo.
My chrzciny w sob.i już się boję.

Agniesiam będzie dobrze, najważniejsze że do wypracowania. To u mnie w lidlu nie było tyle fajnych rzeczy.

Abed u nas też był śnieg i czuć już zimę fuujj.

Joldżi to widzisz że nie ma reguły z tym spaniem w ciąży. Gofry...mniam.

Ola. Wypróbuję to ćw.napewno, dzięki.

Ogarnęłam stare mieszkanie, napaliłam w piecu. Jadę po młodego , zjemy coś i na lotnisko. Moje serce się raduje.❤
Nadal mam 5 str.do nadrobienia:p
Cdn
 
Mamusia muminka kiedyś już właśnie był poruszany temat ssania kciuków i pisałam,iż wyczytałam w pierwszym roku życia dziecka że ssanie rączek jest ok,że lepsze od smoczka ,że później dziecku łatwiej się odzwyczaic od ssania dłoni niż od smoczka.Dla mnie smoczek jest teraz utrapieniem bo w drugiej połowie nocy non stop jej wypada i non stop muszę nad nią wisieć:/ jakoś w nocy nie wpadnie na pomysł żeby sobie swoją rączkę wziąć heh tylko w ciągu dnia,wkłada głęboko,dławi się przy tym,ślini...
Pora na kawę i jeszcze mi został kawałek ciasta;)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma goraczki. I w zasadzie nic sie nie dzieje z nim.
Od ogrzewania moze... No ale sama nie wiem...
Pójdziemy si dermatologa na pewno.

Tez nie wiem jak go ubierać. Odkopuje mi sie... masakra :D

Aniek to sie ciesz, ze nie robiłaś! Widocznie nie było potrzeby :)

Swoja droga nie komentuje tego wciskania kur... kiełbasy... dramat


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Chybra magia i miecz masz jednoplanszowa czy gralas z osobna plansza miasta, podziemi, kosmosu...

To chyba tylko mój lubi tak na brzuchu leżeć i sobie patrzyc na wyciagnietych raczkach, że nie spieszy mu się z obkrecaniem.

Saba jakie piękne oczy!
 
Do góry