reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Pumelova o kurcze ale historiA ...maskra.

Ja rocznice testu mialam 17.10.

Nam sie zmiana czasu nawet podoba.Mloda dzis spala do 10.30 wow a spala przed 20 z tym ze jemy co 3h w nocy...gubas sie robi z niej.


Pogoda ma byc ladniejsza ciesze sie bardzo.Spacer na pewno zaliczmy dzis

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agniesia a to dowcipnisie z tych uczniów haha

Śmiesznie bo ja to dopiero na początku grudnia zorientowałam sie że coś jest nie tak i 8.12 z rana robiłam test a popołudniu zaliczyłam wizytę u gina bo nie mogłam uwierzyć własnym oczom haha

Moja dziś ma wilczy apetyt i też robi się z niej pulpecik :) Na 15 śmigamy do znajomych na pizzę i planszowki także troszkę zmieniamy harmonogram dnia i przed wyjściem zaliczymy kąpiel bo po powrocie różnie może być

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej;)
Mojej też się poprzestawiało...wczoraj drzemka 2gdz o 14,o 19 mi padła,pospała 30 min i ona już świeża i wyspana...dopiero o 10 udało nam się ją uśpić no i już ładnie spała.
Agniesia uśmiałam się z tą ławką hehe
Ja test robiłam ok 10 listopada bo ok 1 miałam mieć @ ale nie dostałam.Tak jak ty pumelova wiedziałam że to ciąża bo też poprzednim razem zaszłam w pierwszym cyklu.
My już po spacerku.Teraz przytrzymam ją do 15 i do spania.Na spacerach mi wogóle nie śpi tylko drzewa i niebo obserwuje i wydaje ohy i ahy:)

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zrobiłam test 3dni przed okresem bo mieliśmy iść na imprezę i tak pomyślałam a zrobię test bo jak mam pić to lepiej wiedzieć no i wyszło i już nigdzie nie poszłam :D

Aniesia no dobre z tą ławką ale prawda jest taka, że dzisiejsza młodzież mnie przeraża...ich zachowanie i w ogóle nie mówię, że wszyscy ale niestety dużo jest takich..

Też byłyśmy na spacerze do południa wyglądał mniej więcej tak wyjście 15min płaczu, 20min snu, 5 min się rozgladala i krzyk i szybki powrót do domu :sad:

Mąż dzisiaj gotował obiad oczywiście nie muszę mówić jak kuchnia wyglądała i ile mu naczyń było potrzebne :o:D ( może nie wszyscy tak mają ale u mnie tak jest ;) ) ale było dobre gulasz z sarny, kluski śląskie i szpinak :)

Jutro rano Iga zostanie z babcią a ja jadę na cmentarz i na szybkie zakupy :)

Bab jak się udało wyjście do znajomych ? U nas znajomi wszyscy z dziećmi i niestety dzieciaki chorują i nie chodzimy nigdzie :(
 
Ewella u mnie scenarunsz spacerow podobny :-) dzis maz mnie namowil na wizyte u tescow, pierwsza odkad jest maly i co ? Jak babcia czy dziadek trzymali to placz jak ja wzielam to spokoj i ogladanie. Twoj obiad brzmi fajnie dlatego trzeba tyle naczyn ;-) moj maz jak gotuje tez potrzebuje duzo ;-)
 
Abed no ja nie wiem co z tym spacerem jest nie mogę wyjść jak mama ż dzieckiem na spacer żeby grzecznie leżała oglądała przecież nikt jej spać nie każe to nie... z wielkim krzykiem wychodzimy z klatki a z jeszcze większym wracamy... :p
Za często nie widuje dziadków to się może bal ich?
No już do tego się przyzwyczaiłam niby że jak gotuje mąż to tyle używa naczyń ale jak gotuje coś pierwszy raz to używa ich 2razy tyle nie wiem po co ;)
 
Dziewczyny, niestety nie dam rady teraz Was doczytać. Melduję tylko, że żyjemy.

Jesteśmy po chrzcinach, mały przespał całą mszę. Impreza bardzo udana. Niestety Wiktor załapał wirusa, kaszel się pojawił i katarek. Na dzień dzisiejszy już prawie zdrów, ale niestety trzeba było przesunąć szczepienie , usg bioderek I wizytę u chirurga bo z paznokciem co prawda mniejszy już kłopot, ale nadal jest....

Bab - tak na szybko przeczytałam, że grasz w planszówki. Z mężem uwielbiamy Osadnicy z Catanów, moze moglabys tez cos polecic ?
 
Ewella a to dziwne że mała tak niespokojna na spacerach bo lubi ponoć usypiać na powietrzu...?
W życiu nie jadłam sarniny ale bardzo chciałabym spróbować.Ja mam tak z garnkami,muszę mieć dużo hehe
Mamusia muminka a może Cluedo?
Mój R usypia młodą.Ciekawe czy mu się uda...wczoraj mu się udało to był dumny jak paw hehe

Napisane na ASUS_Z00VD w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewella spotkanie udane, dopiero wróciliśmy. Młoda połowę czasu marudziła ale chwilkę pospala, została ponoszona przez koleżankę także chwilę można było odpocząć :)

Mamusia Muminka my mamy od cholery gier ale ja to wolę takie krótkie a nie 4h jak to część naszych znajomych z moim facetem na czele hehe także ja z nimi rzadko grywam. Swoją drogą ja osadników też lubię :)

Z takich krótszych to mogę polecić
Splendor
Carcassone
5 klanów
Magnum Sal
Wyspa skye (podobne trochę do carcassone ale jest więcej myślenia i kombinowania)
Z takich bardziej imprezowych na więcej osób to
Totem
Taboo
5 sekund
Spiskowcy
I know (aczkolwiek pytania są dosyć trudne)
I bardzo sympatyczna gierka "6 bierze"

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry