reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dziewczyny mam pytanie do tych, ktore biora Duphaston. Bierzecie go zawsze o tych samych dokladnie godzinach czy po prostu rano w poludnie i wieczorem?Tak mniej wiecej podobnie zeby bylo?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Columbina ja o dziwo nie wymiotuję, żadnych mdłości, czasem brzuch mnie zaboli, a tak to okropny ból piersi :/

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie brzuch boli a wlasciwie kluje po calym dniu jak sie poloze do lozka a tak to tylko czuję napięcie i rozciąganie. Mdlosci glownie wieczorno nocne a piersi tylko trochę bolą. W pierwszej ciąży bolaly gorzej ale pewnie bol sie rozkręci.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Najgorsze w tym wszystkim jest to że stało się to tak niespodziewanie, miesiąc temu miałam Jeszce okres nic nie wzbudziło moich podejrzeń, w tym miesiącu myślałam że się spozni, zrobiłam Test a tu bum dwie kreski chłopak jak się dowiedział to się popłakał że szczęścia, przyszedł z pracy poprosiłam go by poszedł do apteki po drugi test i również wyszły dwie kreski, jednym słowem dopiero się z tym oswajamy że zostaniemy rodzicami :)

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@uśmiechslońca ja w tym cyklu (był to 9 cykl starań) stracilam nadzieję i calkiem odpuściłam bo w okolicy owulacji grypę mialam i lilka dni z gorączką prawie 40 stopni leżałam. Hehe skoro ten mój zarodek taki silny że przy takiej gorączce się nie ugotował, to może dobry znak że się utrzyma.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Nie wiem czy Cię to pocieszy, ale w pracy mam kumpelę która też choruje na padaczkę i 4 lata temu zdrowego synka urodziła:-) ciąża z tego co wiem bez większych komplikacji u niej przebiegala. Ja mam elergie ale tylko na kocią sierść. A szkoda bo koty uwielbiam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
reklama
Cześć nowym mamom i gratulacje! :)

Ja dzisiaj cały dzień w biegu od jednego psa do drugiego więc nie miałam czasu się jeszcze przywitać od rana.

@Elodia ja też mam taki ciepły brzuch wieczorami - mam nadzieję, że to normalne.

Kłuje mnie jakby pępek/żołądek od 2-3 dni.

Wczoraj rano mój L. powiedział, że nie wytrzyma i najpierw powiedzieliśmy jego mamie a później zrobiliśmy sobie wycieczkę do moich rodziców. Trochę fajnie, a trochę nie jestem pewna czy to dobrze - wolałabym poczekać jeszcze trochę. W każdym razie obie mamy w siódmym niebie (moja już ubranka sprzed 30 lat wyciąga dla wnuka [emoji12])




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry