reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Omnomnom.. padam na ryj, tak się nawachalam przy smażeniu,że mi się odechcialo jeść..wyszło ponad 60,dobrze,że mąż weźmie jutro do pracy trochę, młodemu do przedszkola usmażyłam środki, to też ponad 30 kuleczek wyszło,może jakoś zjemy;) teraz się zastanawiam czy w ogóle robić z marmoladą;)
IMG_20190227_183708.jpeg
 
Omnomnom.. padam na ryj, tak się nawachalam przy smażeniu,że mi się odechcialo jeść..wyszło ponad 60,dobrze,że mąż weźmie jutro do pracy trochę, młodemu do przedszkola usmażyłam środki, to też ponad 30 kuleczek wyszło,może jakoś zjemy;) teraz się zastanawiam czy w ogóle robić z marmoladą;)Zobacz załącznik 947016
Ja mam tak samo. Właśnie skończyłam pączki. Wyszło też około 50-60 sztuk. Do tego ciasto na bazie białek zrobiłam z truskawkami (bo nie chciałam żeby się zmarnowały). Parę godzin stania w kuchni i mycia naczyń i mam dość. Plecy bolą. Od tych zapachów i ze zmęczenia jeść mi się odechciało. Bardziej mam ochotę na coś kwaśnego albo słodkiego. Spakowałam już teściowej i zaraz mąż idzie zanieść. Coś tam mu dam do pracy jutro. Popołudniu jedziemy do moich rodziców to też zawieziemy i jakoś się rozejdą. Ja pewnie jednego jutro zjem. Teraz idę do wanny odpocząć i poczytam Was :)
 
Niestety do pieczenia też jestem kompletnym leszczem
Zjadłabym paczka ale takiego właśnie dobrego prawdziwego a nie te badziewia z Biedy czy Lidla :oops:
 
Ale pączki się robi bardzo łatwo :) Warto spróbować chociaż z połowy porcji. Ja robię jutro, jak dzieciaki będą w szkole. Wiem, że mieliby frajdę z robienia ale to nie na moje nerwy. A potem popatrzę jak wszyscy jedzą [emoji23]
 
U mnie podobno dziewczynka ale polowkowe dopiero 21 03 To zobaczymy czy się potwierdzi. Trochę różowych bodziakow kupilam. Ja podejrzewam ze u mnie to raczej lipiec bedzie. Myślę że będzie cc ale pewności nie mam :-) . Starsza córkę moja pierwsza urodziłam ostatniego lipca A termin miałam na 12 08 :-)[/QUOTE

No to nieźle, a dlaczego cc ( jeżeli mozna wiedzieć)?? Pierwszą córcię też rodziłaś przez cc?? Ja połówkowe mam 29.03. Niby na pierwszych prenatalnych lekarz na 90% powiedział, ze dziewczynka, ale koleżance mówił ze na 90% chłopak, a okazało sie po amniopunkcji ze na 100% dziewczyna, także nie nastawiam się...
 
reklama
Do góry