reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Jak tam byłaś w sklepie coś się dowiedzieć o tym wózku i jaki okres oczekiwań ? :)

Mieli akurat od ręki chromowany stelaż a taki właśnie chciałam i.... Voila! ;))) ale mówili że na ten z rose gold faktycznie trzeba by było czekać ok. 4 tygodnie i dopłacić 150 zł :)
Niemniej jednak bardzo się cieszę że mam już wozeczek i podoba mi się wizualnie a i prowadzi się go również całkiem przyjemnie (póki co bez obciążenia ;)).
D1407, kupowałas już do niego jakiś 'osprzet' w stylu, kolderke, śpiworek, torbe, cokolwiek ?:) Może coś polecisz?
Jaki kolor wózka wybralas:)
 

Załączniki

  • IMG_20190314_101951.jpg
    IMG_20190314_101951.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 130
reklama
Mieli akurat od ręki chromowany stelaż a taki właśnie chciałam i.... Voila! ;))) ale mówili że na ten z rose gold faktycznie trzeba by było czekać ok. 4 tygodnie i dopłacić 150 zł :)
Niemniej jednak bardzo się cieszę że mam już wozeczek i podoba mi się wizualnie a i prowadzi się go również całkiem przyjemnie (póki co bez obciążenia ;)).
D1407, kupowałas już do niego jakiś 'osprzet' w stylu, kolderke, śpiworek, torbe, cokolwiek ?:) Może coś polecisz?
Jaki kolor wózka wybralas:)
Ładny nooo :)
 
Mieli akurat od ręki chromowany stelaż a taki właśnie chciałam i.... Voila! ;))) ale mówili że na ten z rose gold faktycznie trzeba by było czekać ok. 4 tygodnie i dopłacić 150 zł :)
Niemniej jednak bardzo się cieszę że mam już wozeczek i podoba mi się wizualnie a i prowadzi się go również całkiem przyjemnie (póki co bez obciążenia ;)).
D1407, kupowałas już do niego jakiś 'osprzet' w stylu, kolderke, śpiworek, torbe, cokolwiek ?:) Może coś polecisz?
Jaki kolor wózka wybralas:)

Śliczny [emoji7] ja nic nie dokupowałam najwyżej na jesień jak będę bardziej ogarnięta już z tematem i co się przyda :) napewno uchwyt na napój + coś do wieszania torebki. A ty coś dokupowałaś?

Kolor czarny gondoli i siedziska zamówiliśmy
 
Hej dziewczyny.

Czekam sobie w kolejce do lekarza od godziny a lekarza jeszcze nie ma.
Pomyślałam, że was pocieszę. U położnej dzisiaj, tj 23 tc +13 kg. :yes: Więc chyba jestem na podium, niechlubnym :wink:

U nas prenatalne też trwały 5 min :wink:
 
Hej dziewczyny.

Czekam sobie w kolejce do lekarza od godziny a lekarza jeszcze nie ma.
Pomyślałam, że was pocieszę. U położnej dzisiaj, tj 23 tc +13 kg. :yes: Więc chyba jestem na podium, niechlubnym :wink:

U nas prenatalne też trwały 5 min :wink:
Trzymam kciuki za wizytę:-) ja mam dziś na 11:45 do mojego gina. Daj znać jak po wizycie. Co do wagi to nie przejmuj się ja dziś poproszę aby najpierw zmierzyła mi ciśnienie A nie ważyła. Bo potem to może z tym ciśnieniem być różnie :-D
 
Trzymam kciuki za wizytę:-) ja mam dziś na 11:45 do mojego gina. Daj znać jak po wizycie. Co do wagi to nie przejmuj się ja dziś poproszę aby najpierw zmierzyła mi ciśnienie A nie ważyła. Bo potem to może z tym ciśnieniem być różnie :-D
Hej dziewczyny.

Czekam sobie w kolejce do lekarza od godziny a lekarza jeszcze nie ma.
Pomyślałam, że was pocieszę. U położnej dzisiaj, tj 23 tc +13 kg. :yes: Więc chyba jestem na podium, niechlubnym :wink:

U nas prenatalne też trwały 5 min :wink:
Kciuki dziewczynki :) :*
Z ta wagą i cisnieniem to dobry pomysł [emoji14]
 
Hej dziewczyny.

Czekam sobie w kolejce do lekarza od godziny a lekarza jeszcze nie ma.
Pomyślałam, że was pocieszę. U położnej dzisiaj, tj 23 tc +13 kg. :yes: Więc chyba jestem na podium, niechlubnym :wink:

U nas prenatalne też trwały 5 min :wink:
Wyścig się jeszcze nie skończył :p powodzenia na wizycie.


Super wózek @Dolore a jaki to model?
 
Trzymam kciuki za wizytę:-) ja mam dziś na 11:45 do mojego gina. Daj znać jak po wizycie. Co do wagi to nie przejmuj się ja dziś poproszę aby najpierw zmierzyła mi ciśnienie A nie ważyła. Bo potem to może z tym ciśnieniem być różnie :-D

Dziękuję za kciuki.
Trzymam kciuki też za inne wizyty :D

Najpierw było mierzone ciśnienie przed wagą. Zwykle mam 80/40, dzisiaj 130/70 a co by było po ważeniu. ;-) ;)

No i jest lekarz 1,5 godziny czekania. Do 10:00 może wyjdę. ;-) ;)
 
Jestem po, l4 na kolejne 2 tyg.. ale nie musiałam nawet nic mowić, szkoda tylko ze takie krótkie mi daje :| Dostałam skierowanie na glukozę, myślałam ze to po 24 tc a to już... no i pilne skierowanie do poradni neurologicznej na konsultacje, a najbliższy termin maj... katastrofa w tej PL.
Ja na skierowanie miałam dopisek pilne i w ten sam dzień mnie przyjeli do poradni neurologicznej.
 
reklama
Do góry