reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

O kurde to spora dziewczyna
Mój w 26+2 miał, jeśli dobrze pamiętam 720g

Ale sam lekarz powiedział ze wcześniej będę rodzic bo musiałam jakoś wcześniej zajść niż wskazuje OM [emoji849] według pierwszych prenatalnych byłam już wtedy tydzień wyżej. Zobaczymy co dziś powie [emoji6]
 
reklama
Pytanie z innej beczki, puchną komuś już stopy? Bo ja 3 dzień ledwo chodzę, strasznie mnie bolą stopy, są opuchnięte. U ręce tak samo. Mierzyłam ciśnienie 145/90 ..
Ja ogólnie puchne po całości niestety. Mierzylabym ciśnienie na Twoim miejscu, czy to stałe czy jednorazowe. Masz już na granicy.
Ennis też takie miałam ostatnio. Ale dolne poniżej 90 więc nikt nic nie mówił póki co.
 
Już po wizycie. Malutka 1531 g i 28 cm obwód główki [emoji173]️ zrobiła nam psikusa bo cała ciąże główka do dołu teraz dupka do dołu [emoji23] wiec już wiem dlaczego ostatnio taki mocny dziwny ruch czułam [emoji23][emoji23]
 
Już po wizycie. Malutka 1531 g i 28 cm obwód główki [emoji173]️ zrobiła nam psikusa bo cała ciąże główka do dołu teraz dupka do dołu [emoji23] wiec już wiem dlaczego ostatnio taki mocny dziwny ruch czułam [emoji23][emoji23]
To takie same dzieciaki mamy [emoji23]
Mój już z miesiąc głowa do dołu i jak się obracal to nie dość że brzuch falowal to jeszcze bolało. Oby już został głowa w dół
 
Ale muszę nagonić, bo totalnie nie w tematach jestem...

Dziewczyny ja Wam życzę Spokojnych Świat, pełnych ciepła i miłości :) Może mnie tu nie być przez kilka dni, także już teraz składam życzenia, odpoczywajcie na maxa i buziaki w brzuszki :) Nie żałujcie sobie niczego :)

Wzajemnie Kochana życzę cudownych świąt w rodzinnej atmosferze i odpoczynku bo za rok pewnie naszymi dzieciaczkami będziemy przygotowywać święta i koszyczki i już tak spokojnie nie będzie ;)

Trzymaj się ! :*
 
reklama
Ale tu cicho chyba wszystkich pochłonęły świąteczne porządki. Ja po wizycie, nie obejdzie się bez dopegytu dzisiaj ciśnienie 148/79. Po świetach mam sie znowu pokazać. U nas już 29 tc, waga jak na dzisiaj 1100 :)
Dobrze ze jesteś pod kontrolą. Rozumiem że w domu też zawsze takie ciśnienie stąd lek?
Oby pomogło.
Piękna waga.
 
Do góry