reklama
  1. Szukasz niebanalnych prezentów. Zobacz, o potrafią wyczarować babyboomowe mamusie. Sama tworzysz unikalne rzeczy? Napisz do mnie! czekam na maila od ciebie. aniaslu

Zamknij powiadomienie

Lipcowe mamy 2019

Temat na forum 'Lipcowe mamy 2019' rozpoczęty przez OnaZmijeczka, 24 Październik 2018.

1. .jagódka

.jagódka Moderatorka

U mnie w otoczeniu też mnóstwo takich mam:( a tu człowiek zachodzi w kolejną ciążę, wcale jej nie chcąc.. życie jest okropnie niesprawiedliwe, jakbym mogła to bym im oddała:(

2. lili91

lili91 Fanka BB :)

Dziewczyny myślicie że ból taki jakby na wysokości jajników to rozciąganie więzadeł? Bo od wczoraj co jakiś czas mnie tak ciągnie raz z jednej raz z drugiej strony. I teraz się zastanawiam czy to więzadła czy zwykłe przemęczenie bo jakoś specjalnie się nie oszczędzam. Przy mojej Milenie trzeba mieć full energii od 9-23.

3. reklama
  4. .jagódka

.jagódka Moderatorka

Lili pewnie więzadła. Mnie jak czasem pociągnie to mnie aż zgina w pół

5. lili91

Ja właśnie wczoraj miałam dwa razy taka sytuacje że mnie zgielo w pół z bólu. Troszkę się wystraszylam ale zaraz minęło i było ok

6. PaniMietki

PaniMietki Fanka BB :)

Dzień dobry my jeszcze żyjemy wczorajszymi Mikołajkami , Anna zadowolona i zakochana w nowym misiu A ja czuję się dziś wyjątkowo dobrze , czasami mnie złapią mdłości ale zaraz przechodzi Oby tak zostało do końca dnia , dzisiaj od rana same i tata wróci jutro do południa Ale koło 17 uciekamy do znajomej na urodzinki , troszkę posiedzimy a ciocie się zajmą Anną Odpoczniemy trochę z fasolką IMG_20181207_122038_961.jpeg

• Lubię to Lubię to x 6
    • Kocham to! Kocham to! x 4
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 2
    • Lista
  7. natka_z

natka_z Aktywna w BB

Jaka ona cudna!

8. Papaulina

Papaulina Zaciekawiona BB

9. lili91

Śliczna dziewczynka

10. reklama
  11. *PaMinka

*PaMinka Wdrożona(y)

O Boziu i weź tu człowieku przestań marzyć o córeczce :biggrin2::-D Cudna Anna.

12. PaniMietki

PaniMietki Fanka BB :)

Kochana nie daj się nabrać na jej słodkie uśmieszki i oczka To mały diabełek Dzisiaj spala z nami w łóżku no cóż wygrała tą bitwę . Mąż o 4 musiał wstać do pracy więc nastawił budzik . Zawsze jest tak że dzwoni budzić i ma jeszcze z 3/4 drzemki ale nie dziś Anna się przebudziła obrociła się w jego stronę , dostał z plaskacza prosto w twarz i oburzony tonem powiedziała "no tata" . Biedny wyjścia nie miał musiał wstawać .Anna obróciła się w moją stronę i poszła spać dalej .

• Lubię to Lubię to x 1
    • Zabawne... Zabawne... x 1
    • Lista

Poleć forum