reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Wszystkozajete, plamisz nadal? Jakos tak mi w glowie siedzisz caly dzien, chyba Twoj trening przezywalam [emoji4]

Nie, nie plamie. Jeden dzień trochę brązu w śluzie, później taki beżowy kolejnego dnia, ale na szczęście nic się nie rozkręciło ani ilościowo ani z kolorem. Treningi mam mega delikatne, bez ciężarów, gumy, wzmacnianie itp, nawet mi się spocić nie udaje ;) Jestem lekko wycięta z życia bo Mały od wczoraj gorączkuje i z rąk nie schodzi, żal mi tej bidy mojej, właśnie wracamy od lekarza.
 
reklama
Wg USG wielkość bąbla19 mm, co odpowiada 8t 3d. Serduszko ładnie pika. :) Na razie jest dobrze.
Niestety następna wizyta dopiero 10 stycznia... :rolleyes2:Przedłużył też L4.

Dzwoniłam do pracy z info o ciąży. Oschły ton, zero gratulacji czy życzeń zdrowej ciąży.
W sumie tego się spodziewałam. :sad:
Super :) a tych z pracy to olej :) - jak u mnie będzie 20.12 wszystko Ok to też będę olewać bo wiem, że zadowoleni nie będą
 
Dziewczyny gratulacje bijących serduszek :)

Ja ledwo żyje - mdli mnie okropnie :( wrocilam z pracy o 16 i do 19 spałam :(

Moj mlodszy Szkrabek z gorączką więc noc zanosi się cieżka :)
 
Nie, nie plamie. Jeden dzień trochę brązu w śluzie, później taki beżowy kolejnego dnia, ale na szczęście nic się nie rozkręciło ani ilościowo ani z kolorem. Treningi mam mega delikatne, bez ciężarów, gumy, wzmacnianie itp, nawet mi się spocić nie udaje ;) Jestem lekko wycięta z życia bo Mały od wczoraj gorączkuje i z rąk nie schodzi, żal mi tej bidy mojej, właśnie wracamy od lekarza.
Zdrowka dla malego.
 
U mnie dziś wyjątkowo dobrze ... Powiem wam że dzień zaliczam do udanych ,mimo że brak męża ... Anna na urodzinach tylko u wujków chciała być , ciotki poszły w odstawkę . Boje się jutra bo mam tak że dzień super a drugi bleee . Aaaaaa już tylko 2dni do wizyty no 2.5 bo na 17.30 zanim wejdę będzie 18.30... Buziaki [emoji8]
 
U mnie dziś wyjątkowo dobrze ... Powiem wam że dzień zaliczam do udanych ,mimo że brak męża ... Anna na urodzinach tylko u wujków chciała być , ciotki poszły w odstawkę . Boje się jutra bo mam tak że dzień super a drugi bleee . Aaaaaa już tylko 2dni do wizyty no 2.5 bo na 17.30 zanim wejdę będzie 18.30... Buziaki [emoji8]
Ja jeszcze 13 dni do wizyty :) Twoje 2,5 zleci szybciutko :)
 
Fajna jest aplikacja na tel "zdrowe zakupy". Tam są za zwyczaj składy, wystarczy zeskanować w sklepie kod kreskowy :)

Umówiłam się na badania prenatalne na 28.12. Mam nadzieję, że nie będzie za wcześnie, bo z om to będzie 12t0d, a na ostatnim usg ciąża młodsza o 3-4 dni. Ale innych dogodnych terminów już nie było, a to jedyny lekarz w okolicy z certyfikatem FMF.

U mnie prenatalne też w 12 tc, 4 stycznia. Nie powinno być za wcześnie. :)
 
reklama
Mnie już skręca a do wizyty całe 24 dni... Jak żyć?

Ale wiecie co nie było dziś tak zle. Dałam radę ogarnąć wynajętą salę (no cóż, chata myśliwska, same chłopy, TROCHĘ trzeba było posprzątać), potem w domu machnęłam ciasto, mięso na ryżu (mniaaaam) i 3 sałatki na jutrzejszą imprezę. A dałam radę, bo... Od rana żyłam o jednej bułce. Mądre to nie było ale to moja jedyna opcja na brak mdłości. Plecy bolą ale chociaż na jutro zostało mi mniej roboty. No i odkryłam fakt, że mam mega smaka na szpinak z serem sałatkowym :)
 
Do góry