reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witam sie z Wami dziewczyny
Termin mam na 3 lipca wiec chyba moge do Was dołączyć? Do tej pory udzielalam sie w czerwcowych mamach 2019 bo taki mialam termin z OM, a teraz zamierzam być i tu i tu :) teraz jestem 10+1 a Bąbelek ma juz 3.2 cm :)


Witaj :) ja dziś 9+5 :) termin na 7 lipca. Znając moje ciąże, pewnie urodzę w okolicach 14 lipca. Taką miałam datę z OM w pierwszej ciąży. Syn urodził się 21 :) czerwiec by mi podpasował, sama jestem czerwcowa. Za to mąż lipcowy :) a że my dzień po dniu to może maluch trafiłby w nasze urodziny... Zawsze to jedna imoreza dla wszystkich. Tylko córka marcowa :)
 
reklama
Ja mam wizytę 12t3d I 12t2d czyli środa i czwartek.

Już się doczekać nie mogę bo na obydwu usg [emoji3590][emoji3590]
 
Ostatnia edycja:
Powodzenia na wizycie! Napisz jak poszło po, ja ide jutro rano!
U nas pogoda masakra, tez leje...
Pracuje od 14stej, dzieci rozwiezione wiec ja bezwstydnie wracam do łóżka .
Ze swiatecznego stolu mozna wszystko jesc, ja zawsze ostrożna z grzybami jestem ale jak dobrze zrobione I z pewnego zródła to bym sie nie martwila!
Mowilyscie juz w pracy, znajomym I dzieciom o ciazy?

Ja w pracy jeszcze.. A dziś mam 9t1d.. waham się kiedy to zrobić, ale wiem że to już pewnie czas!
 
Brała może któraś z Was, a może bierzecie witaminę B6? Lekarz na ostatniej wizycie mi zalecil 1 tabletkę 3 razy dziennie w celu zmniejszenia nudności.
Kupiłam ja niezwłocznie w środę i biorę i nie wiem czy to efekt placebo ale dziś wieczorem jakoś lepiej się czuje.
 
Ostatnia edycja:
Ennis bylam swiecie przekonana ze masz wizyte we wtorek. Cos mi sie pokickalo ze mam tydzien po Tobie i az w panice sprawdzalam jaki to dzien tygodnia 18tego [emoji16]
 
reklama
Witaj :) ja dziś 9+5 :) termin na 7 lipca. Znając moje ciąże, pewnie urodzę w okolicach 14 lipca. Taką miałam datę z OM w pierwszej ciąży. Syn urodził się 21 :) czerwiec by mi podpasował, sama jestem czerwcowa. Za to mąż lipcowy :) a że my dzień po dniu to może maluch trafiłby w nasze urodziny... Zawsze to jedna imoreza dla wszystkich. Tylko córka marcowa :)
Ja mam urodziny w ten sam dzien co moja mama :) zawsze jedna impreza była...ma to swoje plusy i minusy...
 
Do góry