reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Witaj. Cieszę się że z dzidzią wszystko dobrze. Ja prenatalne mam 02.01.19. Muszę na nie dojechać do Bydgoszczy. Już doczekać się nie mogę. Wiem że to jeszcze za wcześnie ale mam taką nadzieję że może już będzie widać jaka płeć.;)
 
reklama
Witaj. Cieszę się że z dzidzią wszystko dobrze. Ja prenatalne mam 02.01.19. Muszę na nie dojechać do Bydgoszczy. Już doczekać się nie mogę. Wiem że to jeszcze za wcześnie ale mam taką nadzieję że może już będzie widać jaka płeć.;)
U mnie niestety płci jeszcze widać nie było. Pani doktor powiedziała, że na tym etapie to jeszcze takie wróżenie z fusów;)
 
Witam w niedzielny poranek. Za oknem śnieg, noc minęła słabo. Nawet mój 11-latek miał kiepską noc. Ja nad ranem nie mogłam spać i zaczęłam czytać o poronieniach...niech mnie ktoś palnie w ten głupi łeb! Zaraz wchodzę w 12 tydzień i przeczytałam, że to tydzień podwyższonego ryzyka. Jakaś masakra...no i dalszym spaniu nie było już mowy. Może i ciąża to faktycznie cudowny czas, ale dla zrównoważonych kobiet. Ja chcę być przynajmniej 20 tygodni dalej...
 
Ja wczoraj byłam na śledziku chustowym, zjadłam sałatkę, zapilam sokiem i wróciłam do domu grzecznie po 21, a impreza trwała podobno do 4 rano[emoji23]
Poszlam spać jakos o 23 a finalnie wstałam o 9:15:o oczywiście miałam przerwę na siku i "mamo zobacz ile śniegu spadło!" [emoji1751] Ale wreszcie chwilowo czuję się wyspana
 
Cześć dziewczyny :-) mnie dopadly takie mdłości że wczoraj miałam problem wstać z łóżka zresztą dziś też. Jak tylko podniose głowę to wszystko że mnie wydziera tzn z żołądka:-( dobrze że mąż wziął na siebie karmienie dzieci i cała resztę bo ja jestem do niczego. Z lodówką nie żyje w przyjaźni jak tylko ktoś ja otworzy to po mnie :-( wczoraj mój synuś jadł kielbaske na kolację A potem mnie przyszedł i pocalowal to już wiecie co było dalej.
 
Hej ;)
Witam czerwcowo-lipcowa mame, gratulacje ;)

I nas też śnieg. I ładne słońce.

Zamiast Internetu proponuję uzbroić się w sensowne lektury na takie okazje :p przynajmniej pożytek lub przyjemność z tego będzie.
O właśnie, przypomnialyscie mi tym czytaniem netu, że kilka lat temu słuchałam fajnego wykładu położnej, aż muszę poszperać w necie gdzie to było.... czy jeszcze jest.
 
reklama
Ja polecam żurawinę i sama też pije sok 100% z żurawiny kwaśny, ale daję radę wypić. Też mam problemy z moczem jakaś infekcja.

U nas też dzisiaj śnieg. Wybraliśmy się po choinkę, efekt na zdjęciu

U nas dzisiaj 9t 4d
P_20181216_124505.jpeg
 

Załączniki

  • P_20181216_124505.jpeg
    P_20181216_124505.jpeg
    74,2 KB · Wyświetleń: 385
Do góry