reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny macie już prezenty na święta,bo ja jeszcze nie. Myślałam żeby jutro się wybrać bo to już najwyższy czas. Zobaczymy co z tego wyjdzie.Malina jaka piękna choinka u mnie też już stoi. Dzisiaj na liczniku 10 tyg i 3 dni.
 
reklama
Prezenty ostatnie kupiliśmy wczoraj, resztę od dawna już mam. Nawet zapakowane i schowane przed dziećmi. Choinki jeszcze nie mamy. Zawsze ubieramy w moje urodziny 22.12 więc jeszcze chwila, w tym tygodniu mąż pojedzie kupić na pewno.
Jutro muszę pojechać po wyniki, trzymajcie kciuki żeby moje nerki i pęcherz wróciły do normy,bo kolejny antybiotyk mnie wykończy..
 
U mnie też spadł śnieg :) a dziś oficjalnie mam 11+0, weszłam właśnie w 12 tydzień :)
@Wyjątkowa Marta internet to zło, nie czytaj głupot. Każda ciąża to indywidualna sprawa, po co masz się denerwować. Będzie dobrze :)
No wiem właśnie... Założę sobie cenzurę na te wszystkie fora. Oprócz naszego :)
@Aguu za Twoją namową zakupiłam dwie świetne książki:
Kaz Cooke "ciężarówką przez 9 miesięcy"
Jordan Reid "być w ciąży i (nie) zwariować" antyporadnik dla przyszłych rodziców.
@kasiaaa_k89 tego będę się trzymać :) po prostu weszłam na strasznie głupi wątek na pewnym forum...
@malina2312 piękna choinka!!! Aż chyba ubiorę w tym tygodniu swoją :)
@Miki123 my zamówiliśmy większość przez internet. Staramy się unikać centrów handlowych przed świętami
 
No wiem właśnie... Założę sobie cenzurę na te wszystkie fora. Oprócz naszego :)
@Aguu za Twoją namową zakupiłam dwie świetne książki:
Kaz Cooke "ciężarówką przez 9 miesięcy"
Jordan Reid "być w ciąży i (nie) zwariować" antyporadnik dla przyszłych rodziców.
@kasiaaa_k89 tego będę się trzymać :) po prostu weszłam na strasznie głupi wątek na pewnym forum...
@malina2312 piękna choinka!!! Aż chyba ubiorę w tym tygodniu swoją :)
@Miki123 my zamówiliśmy większość przez internet. Staramy się unikać centrów handlowych przed świętami

Dorzuć sobie jeszcze Segritty książkę, dobrze robi na głowę, luz i złapanie dystansu :) M. Kozakiewicz „Złe matki są najlepsze”
 
Witam się w niedzielę my zaraz do znajomych na motocyklową wigilię i jak.sobie pomyślę że jutro nie muszę wstawać o 5 30 to mi odrazu lepiej ;)
 
reklama
Dziewczyny, kiedy oficjalnie rozpoczyna się 2 trymestr? 13t1d czy 14t0d?
Jutro mam wizytę u mojego ginekologa i nie mogę uwierzyć, ale mój mąż, którego ciąża bardzo cieszy, ale nie chciał widzieć usg nagle się zdecydował. Powiedział, że weźmie wolny wieczór w pracy i pojedzie ze mną :) hi hi Może tak samo dojrzeje do porodu rodzinnego. Chciałabym, żeby wtedy ze mną był, ale on nie jest do tego przekonany. Jak z nim rozmawiałam, to mówił, że będzie bardzo przeżywał moje bóle i obawia się, że będzie krzyczał na pielęgniarki i lekarzy :) A wy jak rodziłyście? Same, czy z kimś? Macie jakieś plany już?
 
Do góry