reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja dziś jestem w pracy i nawet się lepiej czuje :) mam dziś luźny dzień wiec obejrzałam już 4 odcinki one Born Every minute (cud narodzin). Tylko ze za każdym razem kiedy maleństwo się rodzi to płacze :D
 
reklama
Chyba dziś jakiś dobry dzień bo ja też mam mnóstwo energi. Troche postałam przy garach. Tak sobie podszykowuje pod święta.
Umówiłam się na prenatalne, ale nie wiem.. doradźcie.
Wizyte u swojego lekarza mam 7.01 i później tego samego dnia te prenatalne. W innym mieście, u mnie nie robią. Nie mają innego terminu. Nie wiem czy można tak dwa razy się badać w jednym dniu. Nie chce się pytać lekarza, co by sobie nie pomyślał, że uważam go za kiepskiego lekarza, bo tak nie jest.
Ja też mam wizytę i te prenatalne w jednym dniu i myślę że moja gin nie będzie mi robiła usg jak jej powiem że będę miała w tym dniu to genetyczne usg. Pokaże jej tylko wyniki badań krwi i wezmę L4.
 
Wiecie co... Mam gości dzisiaj, więc ubrałam się jak człowiek... I okazuje się, że jednak jak stanę bokiem to widać, że jestem w ciąży :) nie objadłam się, nie mam wzdęć, widać po prostu wyskoczył mi brzuszek. Jutro zaczynam 12 tydzień. A jeśli chodzi o czucie pod ręką, to mocno czuć z rana jak leżę na płasko. Szczegolnie kiedy mam pełny pęcherz :)
 
Ja dziś też w biegu. Prezenty urodzinowe ogarnialam dla męża i córki. Ale szybko się męczę. Teraz zjadam pierniczki w czekoladzie :D póki co nie mdli.
 
Ja do 21.00 w pracy. Ale szybko leci :) mi się włączył jakiś tryb niejadka, nie mam na nic ochoty, nic nie chce mi sie jeść..
W domu na święta nic nie gotowe, nie posprzątane więc podziwiam Was że niektóre z Was mają jeszcze dzieci w domu i wszystko ogarniacie! <3
 
A u nas dzisiaj panowie robili nowa cześć kuchni, wiec sprzątanie garnków i jedzenia i tworzenie nowego systemu:) Ale teraz biorę się za film (Sense nad Sensibility) i do tego mam dwie góry ubrań do poskladania. I może w końcu otworze to wino 0%, bo wczoraj co prawda kupiłam ale później nie miałam w ogóle ochoty. [emoji23]
 
Hey dziewczyny. Mam na imię Paulina, 30 lat i jestem w 1 ciąży. Termin mam co prawda na 30 czerwca, no ale nigdy nie wiadomo, może się przełożyć w czasie. Mogę się do Was dołączyć? Dziś miałam USG genetyczne: na szczęście z dzidziusiem wszystko ok, ma już prawie 6cm, przeziorność karku 1.4, wszystkie organy na swoim miejscu i bardzo małe ryzyko wad wrodzonych;)
 
Hey dziewczyny. Mam na imię Paulina, 30 lat i jestem w 1 ciąży. Termin mam co prawda na 30 czerwca, no ale nigdy nie wiadomo, może się przełożyć w czasie. Mogę się do Was dołączyć? Dziś miałam USG genetyczne: na szczęście z dzidziusiem wszystko ok, ma już prawie 6cm, przeziorność karku 1.4, wszystkie organy na swoim miejscu i bardzo małe ryzyko wad wrodzonych;)

Gratulacje !!! ;)
 
Hey dziewczyny. Mam na imię Paulina, 30 lat i jestem w 1 ciąży. Termin mam co prawda na 30 czerwca, no ale nigdy nie wiadomo, może się przełożyć w czasie. Mogę się do Was dołączyć? Dziś miałam USG genetyczne: na szczęście z dzidziusiem wszystko ok, ma już prawie 6cm, przeziorność karku 1.4, wszystkie organy na swoim miejscu i bardzo małe ryzyko wad wrodzonych;)
Witaj zapraszamy :) gratuluję zdrowego i jakiego dużego już bobaska [emoji3590]
 
reklama
Do góry