reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ewelina gratulacje [emoji4]

Dziekuje dziewczynki, w sumie nic sie nie dowiedzialam nowego. Powiedzial mi ze takie brazowe plamienia na tym etapie ciazy moga byc norma ale jakbym zobaczyla krew to mam wracac i wysla mnie na wczesniejsze usg. Uznalam to za kompletna strate czasu, wolalabym przespac ten czas zamiast isc do przychodni. Tak wiec, zostaje mi czekac do spotkania z polozna a mam je 19 listopada. Zostaje mi tylko sie modlic abym w koncu przestala plamic bo osiwieje w tej ciazy.
A Wy jak sie czujecie?
 
reklama
@renisus Witaj czyli ogólnie jest u Ciebie ok?
U mnie bóle krzyża w dalszym ciągu bóle w podbrzuszu dziwne i jakaś taka senna jestem albo może przez tą pogodę spać mi się chce ogólnie może być . .
 
Ewelina gratulacje [emoji4]

Dziekuje dziewczynki, w sumie nic sie nie dowiedzialam nowego. Powiedzial mi ze takie brazowe plamienia na tym etapie ciazy moga byc norma ale jakbym zobaczyla krew to mam wracac i wysla mnie na wczesniejsze usg. Uznalam to za kompletna strate czasu, wolalabym przespac ten czas zamiast isc do przychodni. Tak wiec, zostaje mi czekac do spotkania z polozna a mam je 19 listopada. Zostaje mi tylko sie modlic abym w koncu przestala plamic bo osiwieje w tej ciazy.
A Wy jak sie czujecie?

Trzymam kciuki.
Faktycznie w przypadku plamień na czerwono trzeba interweniować.

Ja natomiast przez ostatnich kilka lat plamiłam na tydzień przed okresem na brązowo. Okres za trzy dni a plamień nie ma.
Gdzieś wyczytałam, że ma to związek z niskim poziomem hormonów.

Dziewczyny, kiedy wizytujecie u gina?
Potrzymamy sobie kciukasy.
Jak potwierdzę ciążę testem, to myślę 23 listopada.
 
Renisus eh no to rzeczywiście. Ale mam nadzieję że będzie lepiej.


Ja mam wizytę u położnej 9 listopada i jeśli nie będzie usg to umawiamy się prywatnie na 12
 
@renisus Witaj czyli ogólnie jest u Ciebie ok?
U mnie bóle krzyża w dalszym ciągu bóle w podbrzuszu dziwne i jakaś taka senna jestem albo może przez tą pogodę spać mi się chce ogólnie może być . .
W to wierze ze jest ok. W Uk troche inaczej traktuja ciaze niestety i wlasciwe do 12 tyg nic zbytnio nie robia. Nic, aby do przodu [emoji4]
 
U mnie bez zmian, 10dpo, śluzu mnóstwo.
Brzuch przestał jedynie boleć.
Jak u innych planujących testowanie?? Sa tu jakieś czekajace razem ze mna?
 
reklama
U mnie nudy, nic mnie nie boli żadnych mdłości bo dosłownie nic. Chodzę trenuje na tyle mocno na ile daje radę.
A wizytę umówiłam na wtorek to będzie dokładnie 6t0d mam nadzieję że będzie coś widać i nie będę musiała drugi raz przychodzić, ale będę przy okazji w centrum to od razu pomyślałam że skoczę tak żeby za jednym zamachem wszystko zrobic
 
Do góry