reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ja się też podłączę do podpytania o nosidełko, bo z tego co widzę, to one wszystkie są tak zrobione, że dziecko musi być przodem do rodzica? bo tak się zastanawiam czy dzieciaki nasze już nie są na tyle duże ze za chwilę się będą nudzić w takiej pozycji? jak to U Was jest?
Kostek uwielbiam być noszony, doradcy mówili że jak będziemy chcieli go nosić na plecach to mamy wrócić na lekcję tegoż 😁 ale ja myślę, że to nieprędko 😊
 
reklama
ja się też podłączę do podpytania o nosidełko, bo z tego co widzę, to one wszystkie są tak zrobione, że dziecko musi być przodem do rodzica? bo tak się zastanawiam czy dzieciaki nasze już nie są na tyle duże ze za chwilę się będą nudzić w takiej pozycji? jak to U Was jest?
W tym naszym można w 3 pozycjach: klasycznie, przodem do kierunku spaceru - po 6 mcu i na plecach.
 
Dziewczyny, czy Wasze pociechy przesypiają całą noc? Bo u nas wstawanie na jedzenie co 3h.
A gdzie tam.
Juz sie z tym pogodziłam ;)
Spi z nami i ssie piers ile mu się podoba, trochę zrobil sobie z niej smoczek, no ale cóż, gdzieś zrobiłam błąd ale tak jak wspomniałam juz sie przyzwyczaiłam. W nocy je czasami 4 razy a czasami i 7 razy ;)
 
u nas dopiero od dwóch tygodni jest poprawa, bo wstawałam na karmienie co 2 h... pediatra powiedziała, że jak dziecko szybko rośnie to tak może niestety być, na szczęście jest poprawa i śpi już po 4, 5 h, więc o losie, mogę chwilę odetchnąć :)
Dziewczyny, czy Wasze pociechy przesypiają całą noc? Bo u nas wstawanie na jedzenie co 3h.
 
A gdzie tam.
Juz sie z tym pogodziłam ;)
Spi z nami i ssie piers ile mu się podoba, trochę zrobil sobie z niej smoczek, no ale cóż, gdzieś zrobiłam błąd ale tak jak wspomniałam juz sie przyzwyczaiłam. W nocy je czasami 4 razy a czasami i 7 razy ;)

U mnie tak samo ciumka, smoczka nie chce dalej, woli cyca 😅
 
Całą noc nadal nie śpi 😃 Już straciłam nadzieję 😅
Jak synek był malutki, to mieliśmy zwykle 3,5-4,5 i niekiedy 5 godzin do pierwszego karmienia w nocy. I wtedy myślałam, że może zacznie niedługo przesypiać całe noce, ale to się „pogorszyło” po 4-5 miesiącu i teraz szczerze nie wiem - albo 4, albo 6 albo jeszcze częściej przystawia się w nocy do piersi (noc zwykle od 20-30 do 7-30) i też mam wrażenie, że traktuje pierś jako smoczek 😅 czasami wszystko mi boli leżeć na jednym i na drugim boku... jak się w nocy budzi, to ma otwartą buzię u piszczy, szuka pierś...
Ale szczerze, to już jestem na takim etapie, że nie pamietam ani ilości karmień, ani długości, nie patrzę na zegarek, nie wpisuję karmień w apce i wydaje mi się, że w nocy mam tryb „automatyczny pilot” 😅 chyba kwestia przyzwyczajenia 😅
 
Całą noc nadal nie śpi 😃 Już straciłam nadzieję 😅
Jak synek był malutki, to mieliśmy zwykle 3,5-4,5 i niekiedy 5 godzin do pierwszego karmienia w nocy. I wtedy myślałam, że może zacznie niedługo przesypiać całe noce, ale to się „pogorszyło” po 4-5 miesiącu i teraz szczerze nie wiem - albo 4, albo 6 albo jeszcze częściej przystawia się w nocy do piersi (noc zwykle od 20-30 do 7-30) i też mam wrażenie, że traktuje pierś jako smoczek 😅 czasami wszystko mi boli leżeć na jednym i na drugim boku... jak się w nocy budzi, to ma otwartą buzię u piszczy, szuka pierś...
Ale szczerze, to już jestem na takim etapie, że nie pamietam ani ilości karmień, ani długości, nie patrzę na zegarek, nie wpisuję karmień w apce i wydaje mi się, że w nocy mam tryb „automatyczny pilot” 😅 chyba kwestia przyzwyczajenia 😅

Ja to samo na automacie lecę. Nie wiem ile wstaje razy ani o której. Nawet jak spojrzę na zegarek to nie pamietam rano która to była 😂
 
reklama
Przepraszam że wyskakuje jak Filip z konopi ale wyszukuje informacji dot LUF. @Padarka pisała że też borykała się z tą przypadłością. Nie wiem czy jest tu jeszcze na forum. Czy możesz się odezwać? A może ktoś inny miał luf?
 
Do góry