reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A jeszcze a propos lumpeksów u mnie w mieście jest taki wielki ciucholand, podzielony na dwie części,dwa razy w tygodniu mają dostawę w różne dni,wtedy takie cuda można znaleźć że głowa mała. Kupiłam córce ostatnio plecak z pumy do szkoły za 3zl,sobie kurtkę na zimę za 5zl 😃 uwielbiam takie grzebanie, szczególnie w ciuszkach niemowlęcych 😉
 
reklama
Hej. Synek gorączkuje czwartą dobę, więc znów nas czeka lekarz... U Córki w przedszkolu pojawił się paciorkowiec, mąż jest za przetrzymaniem Jej w domu chociaż do końca tygodnia. Co myślicie? Dopiero co przestała chorować, organizm na pewno ma osłabiony i bardziej podatny na choróbska. Jeśli z Synkiem nie będzie źle to muszę zamówić torta i powoli robić zakupy na sobotnią imprezę. Dziś kończymy dwa latka [emoji847] a ja jeszcze pamiętam poród [emoji23][emoji16]

Karusia ja bym nie puściła. Ale ja z tych ostrożniejszych ;) jeśli masz możliwość ją zostawić to niech siedzi w domu. Pod koniec tygodnia tez więcej chodzi przeziębionych dzieci, niektórzy rodzice chcą je już tak dopchać do weekendu... współczuje Ci z tym wstawaniem. Trzymaj się :*
 
Dzień dobry Mamusie Lipcowe. Czytam i czytam i nadrobić szanownych pań nie mogę, więc odpuściłam☹️ A niech już tam. Nie przytyłam jeszcze ani grama, ale coraz gorzej jest z kombinowaniem, bo ciągle coś nowego mi wpada do głowy, jak nie kakao (to akurat spoko) to ostatnio aż mnie skręcało na myśl o krówkach, i jestem pewna że gdybym je miała obok zjadłabym z pół kilo. Kurtki na zimę brak, ale wypatrzyłam taki długi pluszowy płaszcz w h&m, z mało zadowalającą ceną więc czekam na black Friday 😎 idę dzisiaj do lekarza, mam w serduszku nadzieję że na usg coś będzie widać i że ten widok będzie ok😕
 
Cześć ^^
Wczoraj już mi się nie udało tutaj dotrzeć, ale i moja wizyta OK :) Serduszko bije i ... ciąża starsza niż to wynika z OM ;D cuda. Z OM wychodziło wczoraj 8+1 a dzisia ma 8+3 i prawie 2 cm :)
Niestety lekarz mnie wygania na L4 więc dziś mnie czeka rozmowa z szefem... Stresuję się :(

Zobacz załącznik 1050348

Nic się nie stresuj to tez człowiek - na pewno zrozumie:)
 
Cześć ^^
Wczoraj już mi się nie udało tutaj dotrzeć, ale i moja wizyta OK :) Serduszko bije i ... ciąża starsza niż to wynika z OM ;D cuda. Z OM wychodziło wczoraj 8+1 a dzisia ma 8+3 i prawie 2 cm :)
Niestety lekarz mnie wygania na L4 więc dziś mnie czeka rozmowa z szefem... Stresuję się :(

Zobacz załącznik 1050348
To usg przez brzuch było?
 
Pamiętaj że jak coś to chronionym się jest od 13 tyg tzn. ostatniego dnia umowy musiałbyś przynieść zaświadczenie że jestes w 13 tyg wtedy muszą przedłużyć do porodu.
U mnie w pracy nic nie wiedzą. Umowa kończy mi się 28.02 także w tej niewiedzy wole ich zostawić , przedłuża umowę to będę miała gdzie wróć.
 
reklama
Do góry