reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

My też chcemy znać płeć dziecka. Wtedy zaczniemy myśleć nad imieniem i się poważniej przygotowywać. Jest nam obojętne czy chłopiec czy dziewczynka :)
Ale tak z ciekawości (jak nie zapomnę) to zapytam lekarkę po której stronie jest kosmówka - przy kolejnej wizycie zobaczymy czy ta teoria ramzi się sprawdzi [emoji38]
Wizytą się nie denerwuje. Przynajmniej na razie. Bardziej mnie stresuje wizja badań prenatalnych. U mnie będą robić usg i pobierać krew w tym samym dniu. Wypada to na koniec 13 tygodnia.
Ale porąbalam cytaty[emoji1787]. Tobie mialam odppwiedziec, odpowiedzialam komus innemu[emoji14]. Daj znac jak z tą kosmówką ja patrzylam na usg z 6 tc syna i z obecnej ciazy to podobnie wyglada.
 
reklama
No leżą jeszcze na neanatologi bo urodziła ponad miesiąc wcześniej ale z dobra waga 1900 i 2100 więc nie aż takie malutkie,ale wszystko jest bardzo dobrze ,przybierają na wadze i może na nowy rok będą już w domu to są jej pierwsze dzieci 😁🥰
Pierwsze i od razu tak pięknie 😀 Ciekawe jak będzie w domu 😅 Ciąża rozwiązana przez lekarzy czy samo się zaczęło? Miesiąc wcześniej czyli ok 36 tc? Też bardzo bym chciała chociaż do 36 tygodnia dotrwać, synka mam z 34tc.
 
Hej Dziewczyny przepraszam Was z góry, ale jest ponad 660 stron wpisów nie mam siły wszystkich czytać [emoji20] czy któraś z Was męczą mdłości? Jeśli tak jakie macie sposoby? Zaczęłam właśnie 9 tc od dwóch tygodni żołądek boli, bo to nawet nie muli tylko boli. W pierwszej ciazy miałam podobnie i tez nie znalazłam sposobu. Teraz jestem trochę odważniejsza pare łyków coli nawet zrobię, ale średnio pomaga. Zjem coś boli, nie zjem jeszcze gorzej. Nie czuje tego tylko śpię, ale jak w pracy funkcjonować. Płakać mi się już chce wieczorami. W dzień 1,5 roczny synek odwraca uwagę wiadomo przy dziecku nie ma ze boli ;) dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam przyszłe lipcowe mamusie :)
Wspolczuje. Nie pomoge bo o ile mi sie mdlosci pojawiają to u mnie zalezą od zjedzonych rzeczy. U mnie wystarczy eliminacja owocow cytrusowych.
 
Wspolczuje. Nie pomoge bo o ile mi sie mdlosci pojawiają to u mnie zalezą od zjedzonych rzeczy. U mnie wystarczy eliminacja owocow cytrusowych.
Dziękuje :) mnie właśnie nawet po wodzie :( przez to mniej pije i aż się boje następnych badań moczu. Zmuszam się ale wiem ze to i tak mało
 
Hej Dziewczyny przepraszam Was z góry, ale jest ponad 660 stron wpisów nie mam siły wszystkich czytać 😞 czy któraś z Was męczą mdłości? Jeśli tak jakie macie sposoby? Zaczęłam właśnie 9 tc od dwóch tygodni żołądek boli, bo to nawet nie muli tylko boli. W pierwszej ciazy miałam podobnie i tez nie znalazłam sposobu. Teraz jestem trochę odważniejsza pare łyków coli nawet zrobię, ale średnio pomaga. Zjem coś boli, nie zjem jeszcze gorzej. Nie czuje tego tylko śpię, ale jak w pracy funkcjonować. Płakać mi się już chce wieczorami. W dzień 1,5 roczny synek odwraca uwagę wiadomo przy dziecku nie ma ze boli ;) dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam przyszłe lipcowe mamusie :)
Cześć. Słuchaj ja mam bardzo podobnie, ból w górnej części brzucha bywa bardzo ostry. Jedyny sposób jaki na to znalazłam, jak tylko zaczyna to coś muszę przegryzc. Mnie również nie boli tylko wtedy, kiedy śpię. Jak obudzę się w nocy to masakra, biorę wtedy odrobinę np. banana. Jeżeli chodzi o mdłości to podobnie, trochę coli. Czy przed ciąża miałaś problem z żołądkiem lub refluks?
 
Hej Dziewczyny przepraszam Was z góry, ale jest ponad 660 stron wpisów nie mam siły wszystkich czytać 😞 czy któraś z Was męczą mdłości? Jeśli tak jakie macie sposoby? Zaczęłam właśnie 9 tc od dwóch tygodni żołądek boli, bo to nawet nie muli tylko boli. W pierwszej ciazy miałam podobnie i tez nie znalazłam sposobu. Teraz jestem trochę odważniejsza pare łyków coli nawet zrobię, ale średnio pomaga. Zjem coś boli, nie zjem jeszcze gorzej. Nie czuje tego tylko śpię, ale jak w pracy funkcjonować. Płakać mi się już chce wieczorami. W dzień 1,5 roczny synek odwraca uwagę wiadomo przy dziecku nie ma ze boli ;) dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam przyszłe lipcowe mamusie :)
Witaj, ja nie mam metody na mdłości. Niestety. Coś tam próbowałam z jedzeniem migdałów, ale musiałbym je ciągle rzuć, bo u mnie mdłości rano, po południu i wieczorem 😆 2kg na wadze straciłam i były dni, że czułam się już jak wrak człowieka.

Wspolczuje. Nie pomoge bo o ile mi sie mdlosci pojawiają to u mnie zalezą od zjedzonych rzeczy. U mnie wystarczy eliminacja owocow cytrusowych.
A u mnie cytrusy działają dobrze na trawienie. Jedne z nielicznych owoców, na które mam smak i po których nie wymiotuje.
Ale też bardzo uważam na to co jem. Nie mogę jeść m.in. większości produktów mlecznych (nawet bez laktozy), jabłek, winogron, smażonego mięsa... Lista z każdym dniem się wydłuża, ale mam nadzieję, że do świąt mi przejdzie 🤔🙃
 
Dziękuje :) mnie właśnie nawet po wodzie :( przez to mniej pije i aż się boje następnych badań moczu. Zmuszam się ale wiem ze to i tak mało
Oj, no to witaj w klubie. Jak na początku ciąży piłam po 3-4 litry wody to teraz masakra... Piję małymi łykami cały dzień więc uzbiera się może z 1,5 litra (?) . Jakbym wypiła dużą porcję to niestety wymiotuję. Chyba ściany żołądka są już za bardzo podrażnione i stąd taka reakcja. 🤷‍♀️
 
Ale porąbalam cytaty[emoji1787]. Tobie mialam odppwiedziec, odpowiedzialam komus innemu[emoji14]. Daj znac jak z tą kosmówką ja patrzylam na usg z 6 tc syna i z obecnej ciazy to podobnie wyglada.
Mam nadzieję, że nie zapomnę zapytać lekarki. Bo nie wiem czy obraz na zdjęciu jest rzeczywisty czy odwrócony - podobno różnie to wyświetlają aparaty do USG 😊
 
Cześć. Słuchaj ja mam bardzo podobnie, ból w górnej części brzucha bywa bardzo ostry. Jedyny sposób jaki na to znalazłam, jak tylko zaczyna to coś muszę przegryzc. Mnie również nie boli tylko wtedy, kiedy śpię. Jak obudzę się w nocy to masakra, biorę wtedy odrobinę np. banana. Jeżeli chodzi o mdłości to podobnie, trochę coli. Czy przed ciąża miałaś problem z żołądkiem lub refluks?
Hej tez mam właśnie na szafce nocnej paluszki albo biszkopty, coś pod ręka zawsze muszę mieć bo z głodu boli najbardziej. Przed ciąża z żołądkiem problemy miałam tylko w sytuacjach stresowych
 
reklama
Do góry