reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Czesc dziewczyny :) jestem w 22+3 tc, mam do Was pytanko, czy Wy również odczuwacie tylko delikatne ruchy dziecka i to głównie 3 ruchy rano i ok trzech jak kładę się spać. Trochę mnie to martwi, że jak czytam to dziewczyny opisują, że aż im brzuch faluje. Dziękuję za odpowiedzi :*
 
reklama
Kamban- hej! 🥰 kilka stron wstecz pisałyśmy, że niektóre z nas czują już coraz wyraźniej, regularnie ruchy dziecka, niektóre mniej inne bardziej- to sprawa mocno indywidualna, najlepiej jak podzielisz się obawami z lekarzem ale to nic niepokojącego, ruchy czujesz a dziecko lubi sobie pofiglować właśnie leżymy odprężone- wtedy najbardziej je czuć 🙂
 
Czesc dziewczyny :) jestem w 22+3 tc, mam do Was pytanko, czy Wy również odczuwacie tylko delikatne ruchy dziecka i to głównie 3 ruchy rano i ok trzech jak kładę się spać. Trochę mnie to martwi, że jak czytam to dziewczyny opisują, że aż im brzuch faluje. Dziękuję za odpowiedzi :*

I to tez może zależeć od tego jak masz ułożone łożysko, jak na przedniej ścianie brzucha to te odczucia na pewno są słabsze :) poza tym dzidziuś ma jeszcze dość sporo miejsca wiec może się różnie obracać.
 
Kamban- hej! 🥰 kilka stron wstecz pisałyśmy, że niektóre z nas czują już coraz wyraźniej, regularnie ruchy dziecka, niektóre mniej inne bardziej- to sprawa mocno indywidualna, najlepiej jak podzielisz się obawami z lekarzem ale to nic niepokojącego, ruchy czujesz a dziecko lubi sobie pofiglować właśnie leżymy odprężone- wtedy najbardziej je czuć 🙂
:* o dziękuję, w takim razie wrócę też do wcześniejszych postów :)
 
Ja ostatnio zakupiłam jestem (19+1) i też nic zupełnie nie czuję, niestety kupiłam używany Angelsounds najpierw bardzo słabo działał i miałam problem z usłyszenia czegokolwiek, wymieniłem baterię i udało mi się podsluchac dzidzię choć nie było to łatwe długo szukałam zanim udało mi się znalezc tętno ale się udało następnym razem nie kupilabym tego detektora tylko jakiś inny (No chyba że to ja jestem taka gruboskórna [emoji23])
okazało się, że znajomy ma i obiecał pożyczyć, ja jeszcze nie czuję ruchów dziecka (19+4) więc na pewno da mi to spokój
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa. Jestem w 20 tygodniu z pierwszym, wyczekiwanym od lat dzieckiem i szukam wsparcia kobiet w kwestii pozyskania informacji nt porodu, a przede wszystkim nt lekarza, położnej, szkoły rodzenia. Mam problem obecnie bo mój lekarz - poważany profesor chyba nie do końca wzbudza moje zaufanie, a zaufać komuś trzeba. Ciąża przebiega wzorowo, ale sam Lekarz jest bardzo drogi i to za 10-15 minut z usg badaniem i gadką. Nie czuje się "w opiece". No i komentarze na temat mojej wagi - przytyłam 1kg więcej niż zakłada książka w tym czasie i wprowadza mnie w stres z tego powodu prawiąc komentarze. Ponadto z internetu wykasowano komentarze na jego temat z ostatnich 4 lat które wcześniej czytałam. Czy któraś z Was zmieniała lekarza? Kto Was prowadzi godny polecenia w Poznaniu?
 
Do góry