reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Cześć dziewczyny 😚widze , ze juz szykujecie wyprawkę do szpitala .... a mi sie ciagle wydaje ze jeszcze jest czas ....chyba bede musiała tez usiąść i zamówić co trzeba 😃zaczęłam 23 tc , muszę zrobić test na glukozę a mam pełno obaw czy teraz bedzie bezpiecznie :( czy czekać ale do kiedy .... potem moze być gorzej w sensie ze więcej przypadków wirusa .... co tu robić 😐🤔
Ja też mam wrażenie że mam tyły. Jeszcze nic nie mam 😂🤭
 
Cześć dziewczyny 😚widze , ze juz szykujecie wyprawkę do szpitala .... a mi sie ciagle wydaje ze jeszcze jest czas ....chyba bede musiała tez usiąść i zamówić co trzeba 😃zaczęłam 23 tc , muszę zrobić test na glukozę a mam pełno obaw czy teraz bedzie bezpiecznie :( czy czekać ale do kiedy .... potem moze być gorzej w sensie ze więcej przypadków wirusa .... co tu robić 😐🤔

Na test OGTT masz jeszcze trochę czasu może wstrzymaj się jeszcze, w wytycznych gdzieś czytałam że jeżeli ma to być badanie profilaktyczne a poprzednie badanie glukozy na czczo było ok to nie trzeba tobić tego testu :)
 
Cześć dziewczyny 😚widze , ze juz szykujecie wyprawkę do szpitala .... a mi sie ciagle wydaje ze jeszcze jest czas ....chyba bede musiała tez usiąść i zamówić co trzeba 😃zaczęłam 23 tc , muszę zrobić test na glukozę a mam pełno obaw czy teraz bedzie bezpiecznie :( czy czekać ale do kiedy .... potem moze być gorzej w sensie ze więcej przypadków wirusa .... co tu robić 😐🤔
Ja też jestem w 23 tyg (22+5) i na ostatniej wizycie lekarz nawet nie sugerował nic o glukozie, wcześniej cukier na czczo był ok więc pewnie na następnej wizycie. 08.04 dopiero mi to zleci, jeszcze jest trochę czasu :)
 
Ja powoli kompletuje wyprawkę ale narazie to tylko rzeczy typu ubranka, kocyki, pieluszki.. Dziś przyszła paczka ze smyka z kocykiem bambusowym, 2pary body i smoczki lovi, wszystko upolowane na promocji 😍
Łóżeczko mam upatrzone w zestawie z przewijakiem ochraniaczami pościelą materacem itd. ale zamówię dopiero po świętach.
Szczerze mówiąc mam takie parcie na zakupy że szok.. Ale trochę się powstrzymuje bo po pierwsze jeszcze dużo czasu, a po drugie finanse. 😵🙈 Takie to wszystko piękne i drogie... 😆😍
 
reklama
Ja powoli kompletuje wyprawkę ale narazie to tylko rzeczy typu ubranka, kocyki, pieluszki.. Dziś przyszła paczka ze smyka z kocykiem bambusowym, 2pary body i smoczki lovi, wszystko upolowane na promocji 😍
Łóżeczko mam upatrzone w zestawie z przewijakiem ochraniaczami pościelą materacem itd. ale zamówię dopiero po świętach.
Szczerze mówiąc mam takie parcie na zakupy że szok.. Ale trochę się powstrzymuje bo po pierwsze jeszcze dużo czasu, a po drugie finanse. 😵🙈 Takie to wszystko piękne i drogie... 😆😍
ja właściwie zaczęłam mieć wątpliwości czy to jeszcze tak dużo czasu, nie chcę w 9 miesiącu się nad wyprawką zastanawiać, będę oglądać filmiki o karmieniu :)
 
Do góry