reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Dziewczyny ja dziś myślałam że mi wody odeszły tak się że mnie sączyło na izbie okazało się że nie i że pewnie to uplawy od infekcji. Ale powiem Wam że dobrze ze juz miałam torbę naszykowana tylko się ubrałam i rura do szpitala.

czasem tez mam schizy jak nagle poczuje jakaś wilgoć co się później okazuje ze to tylko śluz
 
Dziewczyny ja dziś myślałam że mi wody odeszły tak się że mnie sączyło na izbie okazało się że nie i że pewnie to uplawy od infekcji. Ale powiem Wam że dobrze ze juz miałam torbę naszykowana tylko się ubrałam i rura do szpitala.
Jezu Chryste! Trzymaj nam Się tam!
Podobno wydzieliny będą coraz większe. Ja mam czasami wrażenie że mi Sącza wody ale lekarz mówi że nie i nie mam się obawiać to tylko uplawy. Pobrał mi Wymaz znowu.
 
Jest i on!
 

Załączniki

  • IMG_20200523_131539.jpg
    IMG_20200523_131539.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
  • IMG_20200523_131737.jpg
    IMG_20200523_131737.jpg
    995,5 KB · Wyświetleń: 92
  • IMG_20200523_131926.jpg
    IMG_20200523_131926.jpg
    881,1 KB · Wyświetleń: 93
No że mnie bardzo leci i w środku są już żółte uplawy najprawdopodobniej jakiś grzyb masakra:(
Nic się nie martw. To nie musi być grzyb tylko jakieś tam bakterie. W zależności od infekcji dostaniesz antybiotyk. Ja też brałam akurat Duomox. Infekcje trzeba leczyć bo jak mi tłumaczono wpływa na wytrzalosc tego worka owodniowego. Będzie git. Nie stresuj się!
Meliska i chill
 
@Hania będzie mamą No już dostałam leki od mojego lekarza prowadzącego ale on tego nie widział a dopiero we wtorek będę u niego bo na izbie stwierdzili żeby u niego się leczyć a oni nic nie przepiszą. Dziwne tylko że aż, tak że mnie leci
 
@Wikunia7 nie martw się tym infekcje w ciąży są częste.... Ja przed ciąża wcale nie miałam a odkad jestem w ciąży to ciągle coś... 🤷🏻‍♀️ Też ostatnio miałam schizę ze wody mi się Sącza ale to tylko śluz... Lekar robił w gabinecie ten test na wody płodowe i na szczęście to nie to... Ale szok że tyle tego może być i jest tak mokro 🤦🏻‍♀️ w moim przypadku potęguje to jeszcze pessar i luteina...

U mnie torba spakowana jakoś że dwa tyg już, a dopiero zaczynam 32 tc 😁 ale ze od 25/26 tygodnia leżę z szyjka 1cm więc wolałam być przygotowana na wszystko ☺️ i dostałam ostatnio na wizycie pozwolenie na delikatne chodzenie także jestem heppy ze nie będę już całkiem do łóżka przykuta 🤩
 
reklama
@Onka4419 niby lekarz mi na izbie mówił że tak.moze lecieć ale jak to kobieta w ciąży o wszystko się martwi bo za przeproszeniem bielizna cały czas mokra:/ oj doskonale Cię rozumiem ja na początku ciąży ponad 5 miesięcy przelezalam i tez tylko łóżko więc wiem. Co czujesz jak możesz na trochę pochodzic:)
 
Do góry