reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Śliczny ❤ jak sobie radzicie? :)

Już dużo dni nie zostało w czerwcu :D dzisiaj mi jedna babka na ulicy powiedziała że widać że już mi niewiele zostało do porodu. Oby to było proroctwo 😂
Nadal się uczymy siebie. My z M.chodzimy jak zombie 😂 Kostek karmiony w nocy co 2 max 3 godz, ma apetyt jak nie wiem co, zastanawiam się czy z piersi ssie efektywnie, bo czasami upomina się nawet co godzinę, musze się skonsultować z cdl. Ale generalnie jest cudownie, zapach swojego dziecka jest niesamowity 😍 minki, płacz, to wszystko tak wzrusza, czasami siedzę i płaczę ze szczęścia 💙
 
reklama
Dziewczyny chyba mi czop odchodzi czy coś dziwnego się tam dzieje na dole , dziwnie to wygląda. Nie ruszam nic. Ale boje się. Dziś Mała też strasznie od 16 godziny aktywna była aż mnie bolało wszystko, siedzieć nawet nie mogłam. Czasem jakiś ból na @. Ale teraz już leżę i jest spokój. Skurczy nie mam. I nie wiem co robić. Jutro 38 tc.
 
Dziewczyny chyba mi czop odchodzi czy coś dziwnego się tam dzieje na dole , dziwnie to wygląda. Nie ruszam nic. Ale boje się. Dziś Mała też strasznie od 16 godziny aktywna była aż mnie bolało wszystko, siedzieć nawet nie mogłam. Czasem jakiś ból na @. Ale teraz już leżę i jest spokój. Skurczy nie mam. I nie wiem co robić. Jutro 38 tc.
Spokojnie czekaj co się będzie działo
Mi z synkiem jak odszedł czop to po godzinie delikatne skurcze taki ból miesiączkowy a po 2 już konkretne takie ze wiedziałam ze się zaczęło
38 to bezpiecznie już
Trzymam kciuki
Będzie dobrze
 
Nadal się uczymy siebie. My z M.chodzimy jak zombie 😂 Kostek karmiony w nocy co 2 max 3 godz, ma apetyt jak nie wiem co, zastanawiam się czy z piersi ssie efektywnie, bo czasami upomina się nawet co godzinę, musze się skonsultować z cdl. Ale generalnie jest cudownie, zapach swojego dziecka jest niesamowity 😍 minki, płacz, to wszystko tak wzrusza, czasami siedzę i płaczę ze szczęścia 💙
Brzmi cudownie ❤️
 
Dziewczyny chyba mi czop odchodzi czy coś dziwnego się tam dzieje na dole , dziwnie to wygląda. Nie ruszam nic. Ale boje się. Dziś Mała też strasznie od 16 godziny aktywna była aż mnie bolało wszystko, siedzieć nawet nie mogłam. Czasem jakiś ból na @. Ale teraz już leżę i jest spokój. Skurczy nie mam. I nie wiem co robić. Jutro 38 tc.
Tak jak Dudelka mówi, czekaj spokojnie na rozwój wydarzeń skoro ciąża już donoszona :)
 
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. 💙
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu 😃

Pozdrawiamy z Kostkiem Zobacz załącznik 1140572
Kostek cudowny😍😍 bawcie sie dobrze☺
Kasiula nie zagladaj😛😛 tez mam wszystko rozpulchnione juz od dawna i w ogole nie chce tam patrzec jak nie musze😛
 
reklama
Och, piękny brzuch :) ja urodziłam w 38t.+5 i zupełnie nie ogarnęłam aby zrobić ostatnie zdjęcie z brzuchem ;)

Rozstępy tez mi wyszły. Teraz widać jak sa rozległe, zarówno lewy jak i prawy bok. Pamiątka do końca życia. 💙
Dziewczyny ciekawa jestem która z was jeszcze zaskoczy porodem w czerwcu 😃

Pozdrawiamy z Kostkiem Zobacz załącznik 1140572

Kostek jest prześliczny! 🥰😻
Jak dobrze, że sobie tak fajnie radzicie razem i jesteś taka szczęśliwa 🥰 wiadomo, że każdy rodzic przez pierwsze dni/tygodni może być jak zombie, ale jak widzisz i przytulasz swoje ukochane Maleństwo, czujesz go zapach, to chyba są najlepsze chwile w życiu 😻
 
Ostatnia edycja:
Do góry