reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ja myślałam żeby wziąć klapki gumowe jedne pod prysznic a jedne do chodzenia ale w sumie nie wiem czy jest sens czy wiać jedne i Właśnie osuszać
 
Boli mnie coś podbrzusze, czuje takie dziwne kłucie w pachwinach 🥺🥺czekam co będzie za kilka h
Mnie zaczęło boleć ale po badaniu to od jakieś 12 jak wróciłam że szpitala to mam co jakiś czas skurcze takie że mi leci wszystko z rąk i następne kawałki czopu chyba wyszły ojjj masakre widzę dzisiaj
 
reklama
Kurde ja mam japonki takie gumowe i o nich myslalam no i jeszcze zwykle kapcie.. teraz to juz sama nie wiem, moze cos dokupie😛
Tez miałam japonki gumowe made in decathlon i wyobraźcie sobie, że stopy mi jeszcze bardziej spuchly po porodzie niż w ciąży i nie mogłam ich założyć 😂 dobrze ze miałam na stanie zwykle klapki 😉
 
Do góry