reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

u mnie też dzidziuś drugi ale po 6 latach , i też jestem, grubszą osobą , czuje ruchy ale bardziej pukanie i wyginanie się dziecka niż jakieś wielkie kopniaki może dlatego że jest ułożone pośladkowo no i ten tłuszczyk na brzuchu przeszkadza , u mnie w poniedziałek wizyta i połówkowe (21 tydzień ), niestety nie znam jeszcze płci ale mam nadzieje ze już w poniedziałek się dowiem
trzymam kciuki za poznanie płci 😍
 
reklama
Hej dziewczyny :) u mnie 19tc, ale ciąża bliźniacza.. maluchy rozrabiają na całego :) połówkowe mamy dopiero 16-go marca. Na pierwszych prenatalnych badanie trwało ponad godzinę, a u Was jak było ? Widzę, że sporo z Was zna już płeć, zazdroszczę troszkę :) u mnie tylko wiadomo że jednojajowe z jednym łożyskiem
 
Moje połówkowe trwały ponad godzinę, bo córa uparcie usadowiła się główka w dole biodrowym i trzymała rączki na buzi [emoji2360] ostatecznie udało się wszystko zmierzyć oprócz wargi dolnej. [emoji2372]
Hej dziewczyny :) u mnie 19tc, ale ciąża bliźniacza.. maluchy rozrabiają na całego :) połówkowe mamy dopiero 16-go marca. Na pierwszych prenatalnych badanie trwało ponad godzinę, a u Was jak było ? Widzę, że sporo z Was zna już płeć, zazdroszczę troszkę :) u mnie tylko wiadomo że jednojajowe z jednym łożyskiem
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :) u mnie 19tc, ale ciąża bliźniacza.. maluchy rozrabiają na całego :) połówkowe mamy dopiero 16-go marca. Na pierwszych prenatalnych badanie trwało ponad godzinę, a u Was jak było ? Widzę, że sporo z Was zna już płeć, zazdroszczę troszkę :) u mnie tylko wiadomo że jednojajowe z jednym łożyskiem
Ojeej podwójna radość 😍 moje pierwsze badanie prenatalne trwało około 30 minut. Lekarz mówił, że poszłoby sprawniej, gdyby dzidziuś tak nie fikał 😂 trzymam kciuki, żebyś 16 marca już poznała płeć 😊
 
Ojeej podwójna radość 😍 moje pierwsze badanie prenatalne trwało około 30 minut. Lekarz mówił, że poszłoby sprawniej, gdyby dzidziuś tak nie fikał 😂 trzymam kciuki, żebyś 16 marca już poznała płeć 😊
U mnie właśnie jeden fikał, a drugi spał jak zabity :D dopiero jak dr zarządziła przerwę żebym pochodziła i coś zjadła słodkiego, to dopiero wtedy ten drugi się obudził i dało się go zmierzyć :)
Miło by było już wiedzieć, to fakt :) choć póki co mam bardziej obawy żeby sobie nie podkradały niczego.. wspólne łożysko to w jakimś stopniu ryzyko. Więc najważniejsze będzie dla mnie ich zdrowie, czy rosną prawidłowo. Później będę pytać o płeć :D
 
dzisiaj byłam u ginekologa , będę miała upragnioną córkę , niestety wiele się nie dowiedziałam o wymiarach bo położona jest na samym dole i leży jak w hamaku , ruszała się ale nie na tyle żeby więcej pokazać i zmierzyć , następną wizytę mam 4.03 i będzie drugie podejście do pomiarów
 
reklama
Hej @Olga.K u mnie wizyta na usg genetyczne trwała 20 minut, w zasadzie każda jakoś tyle trwa. Genetyczne (prenatalne) robiłam w medicover ale normalnie prowadzę ciążę w medfeminie i tam w sumie wizyty też trwają około 20 minut. 05.03 mam połówkowe :).
@Holle gratuluję córeczki :)
 
Do góry