reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

Ja ostatnio mam jakiś taki czuwający sen i zauważyłam, że w nocy mi twardnieje też macica i to chyba mocniej niż w ciągu dnia. Pozatym czuję taką jakby ciężkość tego brzucha, jego napięcie mimo że jest jeszcze mały. Badania szyjki jeszcze nie miałam, wizyta za niecałe 2 tyg i dlatego mnie to stresuje mimo wszystko. Możliwe, że ja też jestem przewrażliwiona...
Martwimy się bo chcemy dla naszych dzidziusiow jak najlepiej :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny 😀 jestem nowa na forum wiec jeszcze nie wiem jak to wszystko działa. Mam termin na 17 lipca, połówkowe za tydzień ale podobno na 99 proc będzie syn 😍 Nie było łatwo zajść w ciąże przez moje schorzenia. Czuję się dobrze i nadal pracuje ale przyrost wagi zaczyna mnie przerażać tym bardziej jak czytam, ze niektóre dziewczyny wręcz chudną w ciąży albo tyją 2 kg, u mnie już +7kg, pocieszam się ze to wynik odstawienia leków na cukier i ze jestem wysoka, ale drze na sama myśl o końcówce ;)
Będę zaglądać i czytać !
Z konkretnymi tematami to do odpowiedniego tematu na forum ? Czuje się jak nastolatka odkrywająca Internet 😂
 
Cześć Dziewczyny 😀 jestem nowa na forum wiec jeszcze nie wiem jak to wszystko działa. Mam termin na 17 lipca, połówkowe za tydzień ale podobno na 99 proc będzie syn 😍 Nie było łatwo zajść w ciąże przez moje schorzenia. Czuję się dobrze i nadal pracuje ale przyrost wagi zaczyna mnie przerażać tym bardziej jak czytam, ze niektóre dziewczyny wręcz chudną w ciąży albo tyją 2 kg, u mnie już +7kg, pocieszam się ze to wynik odstawienia leków na cukier i ze jestem wysoka, ale drze na sama myśl o końcówce ;)
Będę zaglądać i czytać !
Z konkretnymi tematami to do odpowiedniego tematu na forum ? Czuje się jak nastolatka odkrywająca Internet 😂
Hej Matylda, u mnie termin na 15go lipca i połówkowe w nast. piątek 😄.
Co do wagi to z tego co czytam na różnych forach to dziewczyny tyją przeróżnie, jedne mało a inne bardzo dużo..
Myślę, że tu też możesz poruszyć konkretny temat a nóż któraś coś wie 😁. A jak nie to poszukaj interesującego Cię tematu na forum. Też dość świeża tu jestem i to moja pierwsza ciąża :).
 
Cześć Dziewczyny [emoji3] jestem nowa na forum wiec jeszcze nie wiem jak to wszystko działa. Mam termin na 17 lipca, połówkowe za tydzień ale podobno na 99 proc będzie syn [emoji7] Nie było łatwo zajść w ciąże przez moje schorzenia. Czuję się dobrze i nadal pracuje ale przyrost wagi zaczyna mnie przerażać tym bardziej jak czytam, ze niektóre dziewczyny wręcz chudną w ciąży albo tyją 2 kg, u mnie już +7kg, pocieszam się ze to wynik odstawienia leków na cukier i ze jestem wysoka, ale drze na sama myśl o końcówce ;)
Będę zaglądać i czytać !
Z konkretnymi tematami to do odpowiedniego tematu na forum ? Czuje się jak nastolatka odkrywająca Internet [emoji23]
Hej
Ja mam termin na 10 lipca.
Jestem już po połówkowych [emoji846].
Na bank będzie dziewczynka, mała Madzia tak jak czułam od początku [emoji846]. Nie martw się o wagę bo ona zależy od wielu czynników.
Ja przed ciążą ważyłam ok.50 kg. Obecnie 6kg na plusie. Będzie co będzie, ważne , że Kluseczka ładnie rośnie , 23.02 miałam połówkowe to był zgodnie z USG tc 20+3 a ona ważyła już 361 g. [emoji846]
 
Hej
Ja mam termin na 10 lipca.
Jestem już po połówkowych [emoji846].
Na bank będzie dziewczynka, mała Madzia tak jak czułam od początku [emoji846]. Nie martw się o wagę bo ona zależy od wielu czynników.
Ja przed ciążą ważyłam ok.50 kg. Obecnie 6kg na plusie. Będzie co będzie, ważne , że Kluseczka ładnie rośnie , 23.02 miałam połówkowe to był zgodnie z USG tc 20+3 a ona ważyła już 361 g. [emoji846]
Moja młodzież już 400 g, masz rację, zdrowie dziecka najważniejsze 😉 Masz termin na urodziny mojej siostry! Oby lato było dla nas łaskawe czyt. niekoniecznie upalne 😁
Hej Matylda, u mnie termin na 15go lipca i połówkowe w nast. piątek 😄.
Co do wagi to z tego co czytam na różnych forach to dziewczyny tyją przeróżnie, jedne mało a inne bardzo dużo..
Myślę, że tu też możesz poruszyć konkretny temat a nóż któraś coś wie 😁. A jak nie to poszukaj interesującego Cię tematu na forum. Też dość świeża tu jestem i to moja pierwsza ciąża :).
No to w zasadzie terminy nam się prawie pokrywają ciekawe czy tym razem będę mogła wejść z Partnerem na prenatalne, w zasadzie nigdy o to jeszcze nie pytałam przez usg, a COVID szaleje, ale kto wie.
to tez moja pierwsza ciąża a na liczniku już 34 lata w tym roku 😜
 
Hej
Ja mam termin na 10 lipca.
Jestem już po połówkowych [emoji846].
Na bank będzie dziewczynka, mała Madzia tak jak czułam od początku [emoji846]. Nie martw się o wagę bo ona zależy od wielu czynników.
Ja przed ciążą ważyłam ok.50 kg. Obecnie 6kg na plusie. Będzie co będzie, ważne , że Kluseczka ładnie rośnie , 23.02 miałam połówkowe to był zgodnie z USG tc 20+3 a ona ważyła już 361 g. [emoji846]
Moja Kluseczka na wizycie 18+5 ważyła 311g 😁😂
 
Hej dziewczyny, ja mam jutro wizytę czy wszystko w porządku jest, z partnerem niestety nie wejdę 😒. Lilianna daje o sobie znać najbardziej w nocy co skutkuje moim niewyspaniem się.
Najlepsze jest to że ostatnimi dniami jest mi gorąco tak że jak w nocy zawsze mi tylko głowa wystawała i czasem noga to teraz odkryta jestem.. No i moja waga poszła bardzo w górę, przed ważyłam jakieś 46/ 48kg a teraz już 60 kg
 
Hej dziewczyny, ja mam jutro wizytę czy wszystko w porządku jest, z partnerem niestety nie wejdę [emoji19]. Lilianna daje o sobie znać najbardziej w nocy co skutkuje moim niewyspaniem się.
Najlepsze jest to że ostatnimi dniami jest mi gorąco tak że jak w nocy zawsze mi tylko głowa wystawała i czasem noga to teraz odkryta jestem.. No i moja waga poszła bardzo w górę, przed ważyłam jakieś 46/ 48kg a teraz już 60 kg
Hej będzie dobrze zobaczysz [emoji846]
A który to już tc?
Ja to cały czas albo zimno albo gorąco, niewygodnie na lewym boku , na prawym...na plecach. [emoji23]
 
reklama
ja mam termin na 7 lipca
zaczęłam 22 tydzień ciąży, w czwartek mam drugie podejście do USG połówkowego i mam nadzieję że się uda bo mała jest bardziej ruchliwsza więc może zmieniła położenie w brzuchu
na razie mam 1,5 kg na plusie ale dlatego pewnie że jestem osobą grubszą więc może tak tyć nie będę i zdrowiej się odżywiam niż w pierwszej ciąży
ja nie wysypiam się z powodu tego że bardzo często chodzę w nocy do łazienki
czekam niecierpliwie do końca ciąży oby to zleciało
 
Do góry