reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Chciałabym powiedzieć, że tak, ale...
W sobotę wieczorem mój ginekolog napisał mi sms z zapytaniem czy wszystko u mnie ok. Zadowolona pochwaliłam się, że od dwóch dni nie plamię.
A teraz dosłownie przed godziną zaczęło mi się krwawienie i nie jakieś delikatne, tylko krew po prostu ciurkiem. Telefon do męża i do doktora, rozmowa krótka "przyjeżdzajcie na ip" mąż rzuca wszystko i jedziemy do szpitala. 🥺
No i przed chwilą wróciłam do domu. Z dzidziusiem wszystko ok, według usg 8+2, serduszko bije, ale źródła krwawienia nie widać.
Jak tak dalej pójdzie wykończę się nerwowo 😔
Kochana będzie dobrze. Ja mam jutro wizytę (8t) po tym, gdy dwa tygodnie temu w 6t zaczęłam bardzo silnie krwawić. Od razu na SOR.
U mnie krwawienie było wywołane najprawdopodobniej zbyt dużym wysiłkiem fizycznym w pracy, naszarpałam się. Zaraz obok pęcherzyka stwierdzono krwiak - następnego dnia.
Od tamtego czasu biorę duphaston i codziennie żyję tą nadzieją że wszystko gra i że jutro zobaczę ❤ .

Nie możemy od razu zakładać najgorszego bo wtedy ciąża, jako ten cudowny czas wyczekiwania zamieniłby się w najgorszy okres każdej kobiety.
Trzymam kciuki bo po prostu MUSI być dobrze 🤝👍🥰
 
Jestem już po wizycie, było [emoji3590] wg ostatniej miesiączki 6+4 i termin 9 lipca ale mówił że to się zmieni skoro moje cykle są co 34 dni . Wdrążył mi Duphaston 2x1 ze względu na poprzednie poronienie - kolejna wizyta 15.12 .. jezeli chodzi o szczepienie to zaleca jak najbardziej ale dopiero po skończonym 16 tyg i myślę że tak zrobię .. chyba jestem nadal w szoku, w poczekalni zaczęło mi tak serce walić że myslalm że wyskoczy. [emoji1745]
Załączam USG - czy wg Was nie jest dziwne ? 6.19 mm ma zarodek ..
Chłopiec czy dziewczynka? ( Wg teorii- przepraszam nie pamiętam nazwy )
IMG_20211122_141640.jpeg
 
Kochana będzie dobrze. Ja mam jutro wizytę (8t) po tym, gdy dwa tygodnie temu w 6t zaczęłam bardzo silnie krwawić. Od razu na SOR.
U mnie krwawienie było wywołane najprawdopodobniej zbyt dużym wysiłkiem fizycznym w pracy, naszarpałam się. Zaraz obok pęcherzyka stwierdzono krwiak - następnego dnia.
Od tamtego czasu biorę duphaston i codziennie żyję tą nadzieją że wszystko gra i że jutro zobaczę ❤ .

Nie możemy od razu zakładać najgorszego bo wtedy ciąża, jako ten cudowny czas wyczekiwania zamieniłby się w najgorszy okres każdej kobiety.
Trzymam kciuki bo po prostu MUSI być dobrze 🤝👍🥰
Ja jak tylko zobaczyłam mojego lekarza zaczęłam powtarzać "nic mnie nie boli, więc musi być dobrze, bo brzuch w ogóle mnie nie boli..." i tak cały czas.
Ja bardzo wierzę, że mimo trudności tym razem uda mi się tę ciążę donosić i powtarzam maleństwu, że jesteśmy silni i damy ze wszystkim radę 💪

Ja za Ciebie również będę mocno trzymała kciuki moja towarzyszko w leżakowaniu, żeby jutro na usg towarzyszyły Ci same pozytywne emocje.
Czyżby termin na 04.07?
Ja mam na 02.07
 
Dziewczyny czy was też boli głowa, Boże mnie od jakiegoś czasu codziennie boli głowa, i to dość mocno. Byłam dziś na większych zakupach z mężem w biedronce i stwierdzam że muszę odpuścić zakupy spożywcze większe. Boże myślałam że tam zwymiotuje i zemdleje jednocześnie. Okropnie mi wszystko śmierdziało, mąż nic nie czuł a ja myślałam że zwariuję
 
Dziewczyny czy was też boli głowa, Boże mnie od jakiegoś czasu codziennie boli głowa, i to dość mocno. Byłam dziś na większych zakupach z mężem w biedronce i stwierdzam że muszę odpuścić zakupy spożywcze większe. Boże myślałam że tam zwymiotuje i zemdleje jednocześnie. Okropnie mi wszystko śmierdziało, mąż nic nie czuł a ja myślałam że zwariuję
Miałam takie pobolewania głowy silne, ale mi już przeszły…
 
reklama
Do góry