reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Bo jest to dla pracodawcy ogromna oszczędność - bo płatność przejmuje ZUS i to my jako społeczeństwo ponosimy ten koszt. Ja bym tekst, że mam iść na L4 od razu zgłosiła do PIP bo dla mnie to żaden plus. Mam dwoje dzieci, jestem mega aktywna i bym umarła w domu (tak, z kodem 2 też nie można wychodzić i jeździć na wakacje)
 
reklama
Ja to wiem, ty to wiesz, niejedna to wie. Są takie co od razu siup na L4 bo mogą i się tylko z tego cieszą bo siedzisz w domu a masz 100% płatne. No ale ja też nie chcę.
To co w sumie obie mamy zrobić - ja i szefowa ?
Praktycznie i tak musiałabym cały czas stać z boku lub siedzieć w jadalni...
 
Ja też jeszcze nie zamierzam nic mówić pracodawcy. Poczekam co zaleci lekarka. Chociaż ja mam niedoczynnośc tarczycy, praktycznie jestem pewna cukrzycy ciążowej, mam za sobą historię obumarć, zagrożenie zakrzepami i dość zaawansowany wiek. Także ten, no... zobaczę co ona powie.
 
Cześć dziewczyny!
Mam na imię Ania 30 lat;)
Ostatnia miesiączka 25.09 wiec dziś jest 5+1 ;) wizyta 9.11 mam nadzieje na widoczne ❤️
Mam już dwie aniołkowe córeczki 👼🏻👼🏻
Bliźniaczki odeszły dokładnie rok temu.
Wiedziałam bo staraliśmy się od początku ale nie było szans bo zrosty w 75% w macicy ale po operacji udało się za 1 razem ;) termin teoretycznie na 2.07 pewnie będzie wcześniej ale z Wami mi raźniej niż na czerwcowkach ;)!
 
Hej kochana. Ja w sumie nawet polubiłam te czerwcowe i kto wie czy tam nie wrócę, to zależy jaki termin mi lekarz przepowie. Teoretycznie mi wypada na 5 lipca.

A tak z innej beczki to skąd jesteście ?
 
reklama
Ja póki co tylko kwas foliowy. Oczywiście nie jestem tego pewna czego mi brakuje a co mam w normie, ale myślę że powinno być dobrze bo naprawdę staram się wrzucać dużo warzyw do posiłków , pietruszkę natkę wrzucam do każdej zupy i sałatki, jaja gotowane na miękko.
 
Do góry