reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja na początku tez miałam straszne bóle aż takie skurcze jak na okres. Mam bardzo niski poziom progesteronu taki bardzo niski wiec jak tylko się okazało ze jestem w ciąży lekarz zwiększył mi dawkę duphastonu z 2x1 do 3x2 żeby to opanować i przeszło zupełnie ;)
Ja mam wizytę u gin 6+3 i liczę na ❤️
Przy bliźniakach dostałam l4 od 7 tygodnia jak się tylko dowiedzieliśmy ze to bliźniaki i nie było żadnego problemu ani zdziwienia.
 
reklama
Hej jakoś lepiej mi tu u was niż na czerwcowych :)
Ja dziś zamarzam,niby nie jest zimno a ja w golfie,grubych skarpetach i kocu leżę pod kołdrą i się telepie z zimna. Dziś delikatnie mnie zemdliło, ale ogólnie narazie nie mam objawów typowo ciazowych. Pracować planuje do końca maja ale co z tych planów wyjdzie zobaczymy :)
 
Hej jakoś lepiej mi tu u was niż na czerwcowych :)
Ja dziś zamarzam,niby nie jest zimno a ja w golfie,grubych skarpetach i kocu leżę pod kołdrą i się telepie z zimna. Dziś delikatnie mnie zemdliło, ale ogólnie narazie nie mam objawów typowo ciazowych. Pracować planuje do końca maja ale co z tych planów wyjdzie zobaczymy :)
Ja na samym początku czyli tydzień przed okresem i tak jeszcze parę dni po miałam napady gorąca, byłam strasznie rozpalona. Teraz się to uspokoiło. Przychodzi wieczór to muszę zakładać grube skarpety mimo że mamy ogrzewanie podłogowe.
 
Ja na samym początku czyli tydzień przed okresem i tak jeszcze parę dni po miałam napady gorąca, byłam strasznie rozpalona. Teraz się to uspokoiło. Przychodzi wieczór to muszę zakładać grube skarpety mimo że mamy ogrzewanie podłogowe.
Ja wyszłam na chwilę z łóżka zeby zagrzać obiad córce i normalnie gęsią skórkę dostałam. Albo mnie jakieś przeziębienie łapie albo nie wiem co się dzieje. Okna w domu pozamykane grzejniki na full a ja zamarzam
 
Ja wyszłam na chwilę z łóżka zeby zagrzać obiad córce i normalnie gęsią skórkę dostałam. Albo mnie jakieś przeziębienie łapie albo nie wiem co się dzieje. Okna w domu pozamykane grzejniki na full a ja zamarzam
Ja znów od zawsze zmarzluch tak teraz w nocy i szczególnie rano dostaje takich ataków potu, tak mnie oblewa ciepło. No i od kilku dni zasypiam szybko ale budzę się koło 4 i już spać nie mogę
 
Ja znów od zawsze zmarzluch tak teraz w nocy i szczególnie rano dostaje takich ataków potu, tak mnie oblewa ciepło. No i od kilku dni zasypiam szybko ale budzę się koło 4 i już spać nie mogę
Witam w klubie porannych wstawaczek, ja z racji pracy 5.00 pobudka a teraz po zmianie czasu 4 już na nogach jestem. Oczywiście 2x w nocy wstaje na siusiu bo pęcherz nie wytrzyma do rana z racji ogromnej ilości wody jaką wypijam w ciągu dnia. Dziś w nocy z kolei spałam z oknem otwartym na szerz bo mi było duszno.
 
Dziewczyny a czy któraś z was ma takie uczycie jakby miała zaraz dostac okresu?
Jejku ja dzisiaj tak intensywnie mam tak mam i aż sie boje 🙈
ja tak mialam dosc czesto ale od 3 dni jest spokoj tzn zaboli ale to trwa z 10 sekund i przestaję. Wcześniej mialam częściej i dluzej 🙈
 
reklama
ja tak mialam dosc czesto ale od 3 dni jest spokoj tzn zaboli ale to trwa z 10 sekund i przestaję. Wcześniej mialam częściej i dluzej 🙈
To mam nadzieje, ze mi przejdzie :D ja tez w sumie nie mam tak ciągiem ale dzisiaj było dosyc intensywnie jakbym lada moment miała dostac okresu 🙉🙈
 
Do góry