reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Oj tak mam to samo. Ale u mnie to że jest mokro to dobry objaw bo ja przed okresem mam mega sucho. Ale sikam jak szalona.
To była wg tragiczna noc bo zasnęłam koło 3. Bolało mnie podbrzusze i ciasno mi było pomiędzy mężem a synem. Aż koło 1 poszłam spać do syna. Ale on i tam mnie znalazł 😂 więc znów uciekłam do łóżka do męża. I tak się tułałam... Maskara
Ale ból brzucha wczoraj mnie przeraził.
moja noc każda tak wygląda, że nie mogę spać 😴
Wizytę miałam mieć 24.11, ale jednak wolę iść szybciej zapytać o te bóle brzucha - tak więc dołożyłam sobie wizytę 17.11
 
reklama
Cześć dziewczyny, dopiero was znalazłam. Jestem Ola, mam 21 lat. To moja pierwsza ciąża. Test robiłam 11.11. Wyszedł pozytywnie. Wizytę mam na 18.11 ustaloną i dopiero wtedy dowiem się na kiedy mam termin. Według aplikacji będzie to 26.07.2022
Cieszę się niesamowicie, ponieważ z mężem staraliśmy się o dziecko 4 miesiące
A wy jak tam? Skąd jesteście ? Ile macie lat? Jak się czujecie tak wgl?
no chyba faktycznie z tego co kojarzę mamy najmłodszą koleżankę :) super! Witamy w gronie przeszłych mam 🥰
 
Dziewczyny ja też byłam na staraczkach jakieś pół roku 🙈 staraliśmy się równy rok. Apka wyliczyła mi termin na 2.07 druga na 3.07 wiec dopiero po określeniu wieku ciąży przez lekarza zdecyduje, czy nie przenieść się na lipcowki.
Gratulacje dla Was! 😍
My jesteśmy "lipcówki" 😅

Co do malin to chodzi o napar z liści, jego się przepisuje by wywołać skurcze i by dziewczyny zaczęły rodzić. Tak samo jedzenie daktyli ;)
 
Też słyszałam o tych malinach, że nie można bo wywołuje skurcze.. Ja wczoraj byłam u ginekologa, 5 tydzień i ładny pęcherzyk odpowiadający idealnie 5 tygodniowi, więc idealnie aplikacja mi wylicza. Dostałam zwolnienie na tydzień bo mam bóle pleców i w dodatku jakiś katar.. a pracując w szkole i przedszkolu bardzo łatwo o jeszcze gorsze bakterie.. W dodatku przeżywam że prócz bolących piersi nie mam żadnych objawów i ciągle myślę że coś jest nie tak.. pewnie dopóki nie zobaczę zarodka z serduszkiem będę umierać ze stresu.. a wizyta dopiero 29.11
 
reklama

Załączniki

  • 39707b3f-531e-48f3-875a-7c2627ddcd64.jpg
    39707b3f-531e-48f3-875a-7c2627ddcd64.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 58
Do góry