reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja już po wizycie 🙂 według USG 6t1d a według aplikacji i OM to 6t5d.
Prawidłowy pęcherzyk ciążowy i jest bicie ❤️❤️❤️
Cudowna wiadomość!

Ja się za to wkurzam na diagnostykę. Zawsze badania szybko.. a dziś dupa.. i przyspieszyć też nie przyspieszą :/ Żałuję bo mogłam iść do drugiego laboratorium co mają lab przy punkcie pobrań, ale że tu zawsze było szybko to nie sądziłam, że będę tyle czekać. Lekarza mam na 15.30 i nie wiem czy odwoływać czy coś innego robić, a do tej doktor (pediatra+nefrolog) wizyta dopiero za ponad tydzień. Tyle że bez wyników to co ona mi poradzi.. a pchać się do chorych dzieci też bez sensu :/
 
Beta 12.11 -322 a dziś 1098 :) aplikacja mowi 5 tyg i 3 dni - planowałam iść na usg na 7 tyg ... co by coś zobaczyć , usłyszeć ... ale czytając was chyba szybciej się umówię :p
Hehe, też jestem umowiona na USG na 7 tydzień (6+0) ale czytając dzisiaj wiadomosci cały czas przegladam czy jest jakiś wolny termin przez PZU [emoji85][emoji85]
 
Kurde tyle już z Was po pierwszych wizytach.. a ja pierwsza będę miała jak będę 8+0.[emoji6][emoji17] Czyżbym była z tych na końcu ? [emoji54]
 
reklama
Kurde tyle już z Was po pierwszych wizytach.. a ja pierwsza będę miała jak będę 8+0.[emoji6][emoji17] Czyżbym była z tych na końcu ? [emoji54]
Wow podziwiam, nie wytrzymałabym tyle czasu do pierwszej wizyty [emoji6] ja pewnie jak się nie uda mi dostać szybciej niż planowano w przyszły piątek to pójdę jeszcze raz na bete [emoji85][emoji12]
 
Do góry