reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

No ja mam 2 córki i co chwilę mi wszyscy dookoła dogadują że do trzech razy sztuka, że synuś by się przydał itp, jazda okazja życzenia synka, mnie szlag bierze bo serio nie mam parcia czy córka czy syn. Mówię mężowi że jak będzie trzecia córka to dalej gadać będą że jeszcze jedna próba itp. Ale ludzią nie dogodzisz, masz jedno to karierowiczka masz więcej niż 2to patologia. Najlepiej jak dwójka i to parka głupie gadanie i też mam nerwy. I mnie wiedzą 2 koleżanki ale to takie zaufane i mama.
 
reklama
Dziewczyny, a mogę zapytać dlaczego tak wiele z Was wykonuje progesteron? Widzę, ze często robicie go razem z betą, a mnie lekarz nie zlecił progesteronu w ogóle nawet z tym całym pakietem ciążowym mimo, że jestem 7+5.
 
Ja się cieszę, że mem teściów którzy ani razu nie dali nam odczuć, że : rok po ślubie a wy dalej nic ??? Ogólnie to w ogóle są wspaniali bo kompletnie nie mieszają się w nasze życie.
Co do moich rodziców to ciągle były pytania : kiedy, kiedy, kiedy??? Potem na bank będą pytania o następne i też kiedy.
Był też moment gdy strasznie mnie wpieniało, że rodzice co rusz jeździli do mojego brata i rodziny jego żony i w sumie do dziś ciągle opowiadają tylko o nich, a do nas na kawę tylko na urodziny plus przy okazji gdy podjadą na cmentarz do dziadka. Ale..
Ale gdy tak myślę, to może i lepiej. Dopiero co w ciążę zaszłam, a już parę spin miałam. A dopiero w 7tyg jestem.
Głównie przez te pradawne zabobony starych bab. Że do fryzjera nie mogę teraz iść, że ja i tak na matkę chrzestną nie mogę iść ( byłam brana pod uwagę ale ostatecznie wybór padł na mojego męża ) ale w ogóle te hasło że musiałabym odmówić bo nie wolno, że mam przestać nosić wszelkie naszyjniki i łańcuszki ...
Zawsze się znajdzie ktoś kto wie 100% razy lepiej.
 
Dziewczyny, a mogę zapytać dlaczego tak wiele z Was wykonuje progesteron? Widzę, ze często robicie go razem z betą, a mnie lekarz nie zlecił progesteronu w ogóle nawet z tym całym pakietem ciążowym mimo, że jestem 7+5.

Ja mam duże problemy z wydzielaniem hormonów, więc musiałam skontrolować pare razy i mimo tego, że na luteinie 50 miałam wynik w okolicach 60 to mam zwiększoną dawkę do 400/800, ale nie jest to podstawowe albo tym bardziej obowiązkowe badanie, chociaż ja uważam, że warto to sprawdzić [emoji4]
 
Ja się cieszę, że mem teściów którzy ani razu nie dali nam odczuć, że : rok po ślubie a wy dalej nic ??? Ogólnie to w ogóle są wspaniali bo kompletnie nie mieszają się w nasze życie.
Co do moich rodziców to ciągle były pytania : kiedy, kiedy, kiedy??? Potem na bank będą pytania o następne i też kiedy.
Był też moment gdy strasznie mnie wpieniało, że rodzice co rusz jeździli do mojego brata i rodziny jego żony i w sumie do dziś ciągle opowiadają tylko o nich, a do nas na kawę tylko na urodziny plus przy okazji gdy podjadą na cmentarz do dziadka. Ale..
Ale gdy tak myślę, to może i lepiej. Dopiero co w ciążę zaszłam, a już parę spin miałam. A dopiero w 7tyg jestem.
Głównie przez te pradawne zabobony starych bab. Że do fryzjera nie mogę teraz iść, że ja i tak na matkę chrzestną nie mogę iść ( byłam brana pod uwagę ale ostatecznie wybór padł na mojego męża ) ale w ogóle te hasło że musiałabym odmówić bo nie wolno, że mam przestać nosić wszelkie naszyjniki i łańcuszki ...
Zawsze się znajdzie ktoś kto wie 100% razy lepiej.
Serio?? To jeszcze takie zabobony funkcjonują?? Z moim temperamentem chyba krew by się polała 🤣
 
reklama
Dziewczyny, a mogę zapytać dlaczego tak wiele z Was wykonuje progesteron? Widzę, ze często robicie go razem z betą, a mnie lekarz nie zlecił progesteronu w ogóle nawet z tym całym pakietem ciążowym mimo, że jestem 7+5.
Prawdę powiedziawszy robiłam pierwszy raz w życiu progesteron (przypomnę, że mam syna z kwietnia 2020) właśnie dlatego, że tyle dziewczyn bada i chciałam się uspokoić, że wszystko jest ok [emoji85]
 
Do góry