reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny udalo mi się wcisnąć dziś do lekarza na 18.40. Mam nadzieję że mąż zdarzy wrócić z pracy żebym mogła dziś iść a nie czekać do poniedziałku. Dziś jest 5+0 także musi być już coś widać 😁
Niestety po 4 dniach dźwigania teraz boli mnie i brzuch i kręgosłup i nie mam siły. 😞
 
reklama
Dziewczyny udalo mi się wcisnąć dziś do lekarza na 18.40. Mam nadzieję że mąż zdarzy wrócić z pracy żebym mogła dziś iść a nie czekać do poniedziałku. Dziś jest 5+0 także musi być już coś widać 😁
Niestety po 4 dniach dźwigania teraz boli mnie i brzuch i kręgosłup i nie mam siły. 😞
Pisz po wizycie co tam u was słychać ☺☺☺☺
 
Dziewczyny udalo mi się wcisnąć dziś do lekarza na 18.40. Mam nadzieję że mąż zdarzy wrócić z pracy żebym mogła dziś iść a nie czekać do poniedziałku. Dziś jest 5+0 także musi być już coś widać 😁
Niestety po 4 dniach dźwigania teraz boli mnie i brzuch i kręgosłup i nie mam siły. 😞
Daj znać po wizycie🙂 ciekawa jestem jak u Ciebie.
 
Dziewczyny udalo mi się wcisnąć dziś do lekarza na 18.40. Mam nadzieję że mąż zdarzy wrócić z pracy żebym mogła dziś iść a nie czekać do poniedziałku. Dziś jest 5+0 także musi być już coś widać 😁
Niestety po 4 dniach dźwigania teraz boli mnie i brzuch i kręgosłup i nie mam siły. 😞
Czekamy na wieści ☺️
 
reklama
Zobacz załącznik 1338027
Dziewczyny, które mają mdłości. Polecam te opaski, testuję od wczoraj i jest drastyczna różnica. Nie mdli mnie już tak, a koszt to tylko około 35zł. Tylko od dłuższego noszenia boli miejsce w którym uciska, więc co jakiś czas wywracam je sobie na drugą stronę na chwilę.
Działa to na zasadzie akupresury, uciska jakiś tam punkt, dzięki któremu nie jest tak mdło - czy to od ciąży, choroby lokomocyjnej czy chemioterapii.
Gdzie kupiłaś?
 
Do góry