reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej , to i ja się pochwalę 🙂 wczoraj pierwsza wizyta, według om 5t1d , termin na 22.07.2022. Pani doktor powiedziała ze serduszko zobaczę na kolejnej wizycie ale w opisie usg mam że widoczne echo zarodka , więc bardzo się cieszę 😍
Ja mam wizytę w piątek i będę w 5t+3 dni i mam nadzieję że też już będzie widoczny zarodek 😍😍😍 nie mogę się doczekać ☺☺☺
 
reklama
Dziewczyny, jak poruszony został ten temat to powiedziałyscie już rodzinie o ciąży ? Nie mam na myśli jakiś ciotek i dalszej rodziny tylko tą najbliższą: rodzice, rodzeństwo? Ja jestem według OM 7+2 a według USG 6+2 i nie wiem czy Wy już na takiej wczesnej ciąży mówicie czy jeszcze czekacie. Na USG w 5+4 było widać bicie serca, ale nie słyszałam bo zarodek jeszcze troszeczkę był za mały.
U nas plan był zupełnie inny. Teściowie i przy okazji szwagier z rodziną mieli się dowiedzieć dzisiaj bo teść ma urodziny.
A następnego dnia ( jutro) mieliśmy jechać do moich rodziców i do obu babć.
Ale wyskoczył mi SOR dzień przed moimi urodzinami.
I wszystko się wydało od razu następnego dnia.
 
A mi zaczynają się pierwsze mdłości 🤢Któraś z Was też miała tak szybko (4+5)? Jakie są Wasze najlepsze sposoby, żeby się ich pozbyć albo chociaż zmniejszyć?
 
A mi zaczynają się pierwsze mdłości 🤢Któraś z Was też miała tak szybko (4+5)? Jakie są Wasze najlepsze sposoby, żeby się ich pozbyć albo chociaż zmniejszyć?
ja miałam na początku 4 tygodnia przez chwilę, a później samo przeszło i teraz zupełnie nic. Trzymam kciuki żeby tobie też przeszło 😬 po tylu miesiącach starań chociaż w ten sposób niech nas te ciążę oszczędzą 🙈🙈
 
Mi się chcą bardzo spać i jest mi nie dobrze 🙈 wczoraj miałam smaka na maka a dziś jak ręką odjęło, ale weźmiemy dzieci i zrobimy sobie wycieczkę i pojedziemy do tego MC Donald, muszę trochę się ruszyc bo tak cały dzień tylko leze 🙈
 
Dziewczyny, jak poruszony został ten temat to powiedziałyscie już rodzinie o ciąży ? Nie mam na myśli jakiś ciotek i dalszej rodziny tylko tą najbliższą: rodzice, rodzeństwo? Ja jestem według OM 7+2 a według USG 6+2 i nie wiem czy Wy już na takiej wczesnej ciąży mówicie czy jeszcze czekacie. Na USG w 5+4 było widać bicie serca, ale nie słyszałam bo zarodek jeszcze troszeczkę był za mały.
My czekam chyba do prenatalnych. Ostatnim razem powiedzieliśmy niepotrzebnie 😔 dlatego teraz wiedzą tylko najbliżsi znajomi.
 
Wydaje mi się, że rodziłam taaaak dawno, że już nic nie pamiętam. Z poprzednich córeczek nie zostało mi nic, wszystko porozdawałam ostatecznie pół roku temu myśląc, że już definitywnie koniec z dziećmi. 😉
Ja mam 3 pudła samych ciuszków dla dziewczynki. Kocyki też, także jak będzie syn nie mam nic bo wszystko w kolorach neutralnych dałam szwagierce
 
reklama
Ja mam 3 pudła samych ciuszków dla dziewczynki. Kocyki też, także jak będzie syn nie mam nic bo wszystko w kolorach neutralnych dałam szwagierce
Ja też nie mam już nic :p wszystko rozdane ale to chyba takie fajne jak się idzie i kupuje takie małe ciuszki ta cała wyprawke :) wiadomo ze koszt mały nie jest ale też nie trzeba kupować wszystko w 1 miesiąc można to rozłożyć, ja będę kupować od 7 miesiąca co miesiąc coś aż do narodzin :)
 
Do góry