reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny , czy ma ktoś czasami takie kłucie jakby igle wsadzali w krzyż z jednej strony i aż w jajnik oddaje
Zaczął mi się taki ból dziś i właśnie leżę i myśle i się boję i w ogóle zaczynam panikować 😭 Nawet mojego niema, wraca jutro i ja zupełnie sama (
 
Ja się też boję, mimo że moje dwie ciążę były prawidłowe fakt ze przy pierwszej córce miałam na końcówce ciśnienie za wysokie ale tak było ok , jak czytam ze serduszko nie bije itd to mam ochotę już lecieć do lekarza mimo że to dopiero początek i wiem ze serduszko jeszcze bić nie będzie, ale chce usłyszeć ze wszystko jest Dobrze muszę poczekac do piątku, fajnego popołudnia życzę ☺
 
Ja się też boję, mimo że moje dwie ciążę były prawidłowe fakt ze przy pierwszej córce miałam na końcówce ciśnienie za wysokie ale tak było ok , jak czytam ze serduszko nie bije itd to mam ochotę już lecieć do lekarza mimo że to dopiero początek i wiem ze serduszko jeszcze bić nie będzie, ale chce usłyszeć ze wszystko jest Dobrze muszę poczekac do piątku, fajnego popołudnia życzę ☺
Ja mam wizytę w poniedziałek, byle nie oszaleć do tego czasu
 
Ja czym bliżej tego piątku tym bardziej świruje 🙈 bardzo się cieszę na ta ciążę i bardzo bym chciała żeby wszystko było jak trzeba, do piątku będę siwa
Jak ja ciebie rozumiem
Ogólnie miałam pisać w przyszłą środę do swojego gin żeby ustalić termin na początek grudnia, ale wyskoczył u niego termin na 29 i ja odrazu się wstrzeliłam . Będzie 5+4 więc już coś ma być widać
 
Jak ja ciebie rozumiem
Ogólnie miałam pisać w przyszłą środę do swojego gin żeby ustalić termin na początek grudnia, ale wyskoczył u niego termin na 29 i ja odrazu się wstrzeliłam . Będzie 5+4 więc już coś ma być widać
Ja będę z moich obliczeń 5t+2 dni też powinno być coś widzieć,
 
reklama
Do góry