reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

U mnie dzisiaj pierś grillowana ze szpinakiem i mozzarella z kasza gryczana. Ja niestety tez mam problem z dodatkowymi kg. Ale od soboty moje smaki się zmieniły. Mam ochotę tylko na zdrowe rzeczy i w ogóle na słodkie. Nawet kawka bez słodyczy smakuje. Miałam tak z córcia w pierwszej ciąży ale wtedy przechodziło tylko jakblko, woda i kubus 😅 po miesiącu -8kg było. Mam nadzieje na druga córcię 😍 bo z synem zorientowałam się dopiero jak odrzuciło mnie od kawy i jak zwymiotowałam zaraz po zjedzonej z apetytem mandarynce.
Ja dzisiaj placki ala ziemniaczane bo z cukinii i marchewki (oczywiście maki pełnoziarnistej) do tego kopytka podsmażone na patelni 🤷‍♀️🤰🥰😂🤦‍♀️
 
reklama
56664605-7057-45E5-BDF4-301318E3D7B7.jpeg
 
reklama
Cześć dziewczyny! Przeczytałam wszystkie 352 strony i miałam dołączyć do Was 1.12, ale potrzebuję takiego codziennego wsparcia! Mam na imię Karolina, mam 36 lat i obecnie jestem w 3 ciąży, ale mamą nie jestem. Oba poronienia to poronienia zatrzymane na przełomie 6/7/8 tydzień. Ostatnie w lipcu. Ta ciąża jest dużym zaskoczeniem, ponieważ czekaliśmy z mężem na wyniki kariotypów.
Ostatnia miesiączka 20.10 z aplikacji termin wychodzi 26 lipca.
Pierwsza beta: 15.11 - 123 (dzień przed spodziewaną@)
Druga beta 17.11 - 215 / progesteron 40
I tu była moja pierwsza wizyta u lekarza po leki - biorę encorton/neoparin/cyclogest/euthyrox
Na usg nic nie było widać, ale był to pierwszy dzień po @.
Trzecia beta 19.11 - 505
Czwarta 22.11 - 1658 / progesteron 40
I więcej nie robię:) wizytę mam 01.12 będzie wtedy 6t1d. Z objawów mam lekkie młodości, ociężałość piersi, wrażliwość na zapachy:) ale czuje się zupełnie inaczej niż w 2 poprzednich nieudanych ciążach. Mam nadzieję, że uda mi się z Wami zostać do końca❤️
 
Do góry