reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dla chłopca ciężki wybór. Chciałabym jakieś międzynarodowe żeby za granica miał łatwo, ale nie wydziwione w Pl. I takie żeby do nazwiska pasowało i ładnie się zdrabniało. I trochę oryginalne i w miarę nowoczesne. Nie mam pojęcia 😂

Alexander mi przychodzi tylko do głowy, ale już mamy w rodzinie 😢
 
Ja tez mam planowane prenatalne i PAPPa na 27.12. 😁 U mnie bedzie 12t4d wtedy.
Ja tez czekam od wizyty do wizyty. Ostatnio lekarka powiedziała zebym przyszła na kolejną wizytę 11.01. to jej powiedziałam że w żadnym wypadku, bo nie wytrzymam. Optymalnie to dla mnie co 2 tygodnie 🤪 No więc kolejną mam po 2 tygodniach czyli 21.12 🤣
To idziemy leb w leb, bo ja tez 27.12 prenatalne i tez to bedzie 12+4 :) Moja lekarka tez powiedziala, ze za miesiac wizyta ale siedzialam spokojnie bo w miedzyczasie mialam umowiona do lekarza tutaj na miejscu 😁
 
Cześć wszystkim! Jeśli ma ktoś dziś wizytę to życzę udanych i by wszystko było cacy 😍😍😍 ja odpoczywam ale zaraz idę szykować obiad ☺ miłego dnia 😊
 
Nasze typy to Róża, mąż podpowiada Lara, ale ciężko zdrobnić, myśleliśmy jeszcze kiedyś o Amelii i Alicji.

Dla chłopca nic 🙈
 
reklama
Do góry