reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Witamy wśród lipcowek [emoji3526]

Zdjęcie USG dostaje na każdej wizycie, kartę ciąży miałam założona na pierwszej wizycie, na której było serduszko. Chodzisz prywatnie czy na NFZ? Na NFZ raczej nie dają zdjęć.
kurcze dziwne... ja dostaje na kazdym usg i na prywatnym i na nfz bo teraz chodze na nfz do tej samej lekarki co prywatnie. I z ostatniego usg nfz tez dostalam zdjecie prenatalne mam 29 go a karte ciazy zalozona na.ostatniej wizycie
 
reklama
@jazz_joanna ja mam tak samo! Męczę się bardzo, spacery, wchodzenie pod górę, po schodach to jest wyzwanie. A zawsze byłam aktywna sportowo, miałam dobrą kondycje, więc teraz to duża zmiana!!! Po wolutku trzeba 8-)
Ja po 5 dni w tyg na hali (siatkówka) teraz mecze się nawet ubieraniem butów 😂 spacery przyjemne ale męczące strasznie dokładnie
 
Hej dziewczyny) Jak się czujecie ?
Ja to mam mdłości chyba Non stop
Zauważyłam że nie mogę jeść mięso, rano na śniadanie tylko kulki nesquik z mlekiem mi wchodzą. Nie mdli mnie tylko po jedzeniu, tak może z 15 minut 😄 potem uczucie ze w gardło waty napchali i tam to siedzi .. Nie jest to mega problem bo woem że niektóre dziewczyny wymiotują non stop, a ja na szczęście może raz dziennie i to nie zawsze)
Piersi nadal brak objawów (.)(.)
Ale uspokajam siebie że jak mam mdłości to znaczy wszystko dobrze)
Wizytę mam 21.12:)
U mnie mdłości o rożnych porach dnia. Dodatkowo dochodzi ból żołądka gdy jestem głodna, któraś z Was tak ma ? Jeśli tak, to stosuje coś na ból żołądka?
 
Dziewczyny, błagam o pomoc 😂 wiecie co aktualnie jest na "topie" dla 7 letniego chłopca i 5 letniej dziewczynki? Jest jakiś must have zabawkowy? ;p przeglądam strony z zabawkami od 2 godzin i nadal nie mam pojęcia co kupić chrześniakom
Moja córka ma 5 lat i dla niej, lalka lol, barbie color river, lego, ale ona kocha zabawki które kupujesz i nie wiesz co trafisz dlatego ta lol i ta barbie (ona jest w takiej tubie i nie wiesz jaka w środku)
 
Cześć, dziewczyny!
Przekopałam się przez forum i postanowiłam dołączyć.
Jestem w 10tc+1d,to moja pierwsza ciąża, więc jestem ze wszystkim "zielona". Jakoś mi raźniej, gdy czytam Wasze wpisy. 🤗

Chciałam zapytać, czy dostajecie zdjęcie z usg na każdej wizycie? Ja już miałam dwie i nic nie dostałam, lekarka tylko wpięła je do dokumentacji.
Nie mam też założonej karty ciąży. Mam mieć dopiero po zrobieniu badań prenatalnych i tych na choroby zakaźne.

Któraś z Was też tak ma? Może lepiej zmienić lekarza na prywatnego...?
Dziwnie. Powinnaś mieć już kartę ciąży. Ja chodzę prywatnie i zawsze dostaje zdjęcie z usg. Nalegaj na założenie karty.
 
To może jednak zależy od lekarza. Na NFZ nigdy nie dostałam zdjęcia USG. Prywatnie zawsze.
kurcze dziwne... ja dostaje na kazdym usg i na prywatnym i na nfz bo teraz chodze na nfz do tej samej lekarki co prywatnie. I z ostatniego usg nfz tez dostalam zdjecie prenatalne mam 29 go a karte ciazy zalozona na.ostatniej wizycie
 
reklama
Dobry wieczór, dziewczyny zauważyłam krwawienie, nie jest ono silne ale to krew, nie plamienie. Brzuch pobolewa mnie jak na okres, martwię się tym. Nie biorę zadnych leków poza witaminami. Co o tym myślicie, powinnam porozmawiać z lekarzem? Do prowadzącego nie wiem czy uda mi się odszukać kontakt. Czy pojechać do szpitala. To moja druga ciąża i nie miałam wcześniej nic z takich problemów stad tez mój strach.
 
Do góry