reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja mam termin na 26.07 więc rozumiem Was [emoji85] dzisiaj mam 8+2. Wizyty mam mega często bo chodzę kontrolować te plamienia, które nie ustępują, więc niby powinnam być spokojna, bo średnio raz w tygodniu raz na 1.5 tygodnia wydze, że z dzidziulem wszystko ok, a i tak jestem posrana przez te ciągłe plamienia mimo dużej dawki luteiny....
Mam to samo. Niekotre dziewczyny już tak bardzo do przodu a ja mam termin na 30.07 i dopiero 7+5 [emoji85][emoji16]
 
reklama
Dokładnie. Możemy sobie przynajmniej zwizualizować co nas czeka za parę tygodni 😂
Te z was które są na końcówce lipca mogą sobie wizualizować i porównywać, ale ja jestem z samego początku lipca ( 4lipa ale lekarz już mi powiedział że spokojnie mogą to być ostatnie dni czerwca ) to nie mam z kim porównywać.
A z drugiej znowu strony to znowu się cieszę bobym porównywała i zachodziła w głowę że moja dzidzia w tygodniu X ma np 5cm a tamta w tym samym terminie miała 5,6, że moje biło tyle i tyle a tamtej serduszko biło inaczej, albo na zjdęciach tamtej było wszystko ładnie widać a u mnie wstydzioch nic pokazać nie chce.
Także to ma swoje dwie strony 😅
 
Ja mam termin na 26.07 więc rozumiem Was [emoji85] dzisiaj mam 8+2. Wizyty mam mega często bo chodzę kontrolować te plamienia, które nie ustępują, więc niby powinnam być spokojna, bo średnio raz w tygodniu raz na 1.5 tygodnia wydze, że z dzidziulem wszystko ok, a i tak jestem posrana przez te ciągłe plamienia mimo dużej dawki luteiny....
a sprawdzałaś może progesteron przy becie ?
 
Te z was które są na końcówce lipca mogą sobie wizualizować i porównywać, ale ja jestem z samego początku lipca ( 4lipa ale lekarz już mi powiedział że spokojnie mogą to być ostatnie dni czerwca ) to nie mam z kim porównywać.
A z drugiej znowu strony to znowu się cieszę bobym porównywała i zachodziła w głowę że moja dzidzia w tygodniu X ma np 5cm a tamta w tym samym terminie miała 5,6, że moje biło tyle i tyle a tamtej serduszko biło inaczej, albo na zjdęciach tamtej było wszystko ładnie widać a u mnie wstydzioch nic pokazać nie chce.
Także to ma swoje dwie strony 😅
@Ewelina& chyba idzie prawie równo z Tobą.
 
Sprawdzałam raz.
a sprawdzałaś może progesteron przy becie ?
Screenshot_2021-12-16-11-43-55-503_com.miui.gallery.jpeg
 
u mnie zaczęło sie tak silnymi mdłościami,ktore oczywiscie skojarzyłam z objawami ciąży. Ale to był na prawdę dramat. Chcialam wymiotować i nie mogłam. Nastepnego dnia nie miałam już żadnych objawów. I tyle. Kolejny tydzień żyłam w niewiedzy i sie okazalo na wizycie co sie okazało 😔
Ja po wczorajszej masakrze, dzisiaj nawet nie miałam nic mdłości, ani raz mnie nie pociągnęło, zaczynam się stresować zamiast cieszyć 😱😱
 
Wiecie co dzisiaj zapisywałam się na następną wizytę to tej babce w rejestracji powirdzialam ze bede na najwcześniejsze możliwe wizyty się zapisywała. I takim sposobem mam na 13.01 na 8.30. Jakbym miała czekać do np do 18 to bym na zawal zeszła
Wyobraź sobie że jam wizytę w środę na 21.15 😆 mam cichą nadzieję że zwolni się jakaś wcześniejsza godzina
 
reklama
Te z was które są na końcówce lipca mogą sobie wizualizować i porównywać, ale ja jestem z samego początku lipca ( 4lipa ale lekarz już mi powiedział że spokojnie mogą to być ostatnie dni czerwca ) to nie mam z kim porównywać.
A z drugiej znowu strony to znowu się cieszę bobym porównywała i zachodziła w głowę że moja dzidzia w tygodniu X ma np 5cm a tamta w tym samym terminie miała 5,6, że moje biło tyle i tyle a tamtej serduszko biło inaczej, albo na zjdęciach tamtej było wszystko ładnie widać a u mnie wstydzioch nic pokazać nie chce.
Także to ma swoje dwie strony 😅
Ze mną chyba trochę możesz bo ja niby 7.07 😃
 
Do góry