reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziś za mnie trzymajcie kciuki ! Potrzebuje tego - czekam na drugi wynik bety po 48h oby rosła ! bardzo chce z wami zostać i przezywać już tylko same sukcesy niech już i u mnie się wyprostuje. Dawno taka zestresowana nie byłam 🤯
Zaciśnięte mocno!!
Daj znac jak wyniki…
ja jestem zla bo mi terminu nie ustalil narazie a juz 8+1, ide dopeiro za tydz to mi ustali choc z USG widzialam ze niby 27.07 ale kto wie :)
Ja niby na 19 lipiec:)
Ale kto to wie co z tego wyjdzie…
Syna urodziłam w 36 tc…

@daariaa9 @Hanaśmietana świetne wiesci 😘
 
reklama
Ja to ostatnio zauważyłam że smaki sie uspokoiły 🤣🤣🤣
jeszcze nie tak dawno nie było dnia żeby nie wspomniała któraś o Drwalu , jak jakieś maniaczki się prawie ( nie wszystkie, wiem wiem ) wszystkie rzuciły na tego maca 😂
ewentualnie kebaby szły w ruch.

A teraz większość lekko, delikatnie, częstsze ale niewielkie porcje, owoce warzywa 😊
Ja mam to samo! Z czego bardzo się cieszę! Wreszcie mam ochotę na owoce i warzywa!!!! A nie tylko bułki, pizza i naleśniki z serem. Chociaż naleśniki z serem i pizza są nadal ze mną, ale to jem tak raz w tygodniu 🤣
Ja w ogóle to od wielu wielu lat bardzo zdrowo się odzywiam, mało słodyczy, mało przetworzone produkty. A teraz to codziennie jem słodycze.... aż kurde sobie myślę że chyba przesadzam bo nigdy tyle nie jadłam 🤣 jeszcze glukoza mi wyjdzie za wysoka od tego cukru!
 
Ja mam to samo! Z czego bardzo się cieszę! Wreszcie mam ochotę na owoce i warzywa!!!! A nie tylko bułki, pizza i naleśniki z serem. Chociaż naleśniki z serem i pizza są nadal ze mną, ale to jem tak raz w tygodniu 🤣
Ja w ogóle to od wielu wielu lat bardzo zdrowo się odzywiam, mało słodyczy, mało przetworzone produkty. A teraz to codziennie jem słodycze.... aż kurde sobie myślę że chyba przesadzam bo nigdy tyle nie jadłam 🤣 jeszcze glukoza mi wyjdzie za wysoka od tego cukru!
nie jestem sama #teamkanapki 😂😂😂 pieczywo to życie 😂😂
 
A ja się dziś tak nie odzywam, bo byłam świadkową na cywilnym u kuzynki:D przyszły moje wyniki pappa plus tej bety, zestresowałam się, schowałam je do teczki i czekam na wizytę piątkowa, bo i tak nie umiem ich odczytać i nie wiem o co w nich chodzi
lol, ja przeczytałam przyszły moje wnuki i sobie myślę damn dziewczyno, nieźle tam u Was 🤣🤣🤣😆
 
Dziewczyny które wymiotują i dostały leki jest coś lepiej po nich. Ja daje sobie czas do końca tyg i dzwonie chyba do gin bo już mi się płakać chce. Tyle że wcześniej wymiotowałam rano popołudniu wieczór tylko w nocy nie a teraz rano nie zawsze za to wieczór jak by za cały dzień. Teraz to aż mojego wolałam bo mi się słabo zrobiło. Leżę przy otwartym oknie
ja dostałam czopki na wymioty dla osób onkologiczne chorych tore .can; średnia roznica
 
Dzień dobry Laseczki,
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty🤗
A przy okazji przychodzę do Was z pytaniem...
Mam w pracy system podstawa + premia co miesiąc w innej wysokości i czy któraś wie czy na L4 będę dostawać 100% tej podstawy czy średnia zarobków z ostatnich 12 miesięcy? Czy ta średnia to już na macierzyńskim jest wyliczana a teraz tylko to co na umowie?
Coraz bardziej przymierzam się do tego L4, chcialabym w końcu odpocząć 🙈
do średniej bierzesz wszystkie składniki wynagrodzenia z 12 miesięcy, czyli również wynagrodzenie z tytułu premii, nagród, nadgodzin, świadczeń ZFŚS itd. Wynagrodzenie na l4 jest liczone w momencie przejścia na l4, jeżeli będziesz na zwolnieniu aż do macierzyńskiego to podstawa będzie ta sama, chyba że wrócisz do pracy na ponad 3 miesiace ciągiem to następuje obliczenie nowej podstawy
 
reklama
Do góry