reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Trzymaj się kochan😔 Ja też po wczorajszych postach co niektórych osób nie mogłam spać. Dziś od rana mam zły nastrój i sobie popłakałam bo nie mogę się pozbyć złych myśli a naprawdę długo mi zajęło żeby zebrać w sobie dość optymizmu i nie przejmować się moimi komplikacjami w ciąży. Na szczęście we wtorek mam wizytę tylko jeszcze nie wiem jak do niej dotrwam. Musimy się czymś zająć bo wiem że inaczej sfiksujemy. Masz z kim porozmawiać o tym w cztery oczy? Mąż ci nie pomoże bo jak tylko zaczniesz mówić o złych myślach to sądzę że on też zaczyna się bać i się złości. Mój jak widzi że za często latam do wc i mówię co wypływa to już się złości na mnie.
Kiedy masz wizytę?
 
Przepraszam, ale może takie historie, ktore nie są odosobnione przekonają niezdecydowane jeszcze dziewczyny.
Nie masz za co przepraszać. Ja słyszałam już o tej Pani w telewizji. Mnie ogólnie przeraża wizja koronawirusa w ciąży i tu raz właśnie pytałam Was o szczepienia i sama zdecydowałam, że w drugim trymestrze idę na szczepienie
 
reklama
Ale mi smaka zrobiłaś na tego Drwala. Jeszcze w tym roku nie jadłam ale dzisiaj chyba zaszaleje i pojadę do Maka 🤣🤣🤣
Heh poprostu nie mówią o tym ja dzisiaj maca zachaczylam heh po kawę bo tylko ta przyjmuje a skoro lekarz kazał trzeba pic no i wejść do maca I nie kupić drwala toż to grzech. A że u mnie na mdłości pomga najbardziej jedzenie to kupilam :) szczeze mówiąc jeść mi się nie chce ale jak zmuszę się i zjem to pol godziny mam bez mdło
 
Do góry