reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć po weekendzie,
Odpoczęłam od internetu i dziś po tygodniu urlopu wróciłam do pracy, nie wiem czy to był dobry pomysł, ale muli mnie z rana a potem już jest w miarę wiec jakoś daje rade.
U mnie brzuszek bardzo delikatnie widoczny, już troszkę jest uwypuklony 😍
Dzisiaj po 20 mam wizytę... tak bardzo się boję czy serduszko wciąż bije i czy wszystko jest dobrze... tak naprawdę to przyszłam do pracy tylko po to żeby zająć głowę. Mega się stresuje. Nie wiem co zrobię kiedy się okaże najgorsze 😭
Trzymajcie proszę kciuki!!
U mnie wizyta kosztuje 150 zł.
który tydz?
 
@HappyBabyMama Dokładnie, piwo 0% jak najbardziej można.
Ja tylko pisałam żeby zawsze sprawdzać, bo na butelce jest napisane bezalkoholowe, a okazuje się że ma poniżej 0.5% czyli jakiś % jest, co dla nas wiadomo jest niewskazane. No ale jest też spory wybór tych 0.00% tylko trzeba zawsze dobrze sprawdzić etykietkę 🙂 i zobaczyć co piszą
Dokładnie, zresztą piwo 0% dobrze nawadnia, jak ktoś nie lubi wody np
 
reklama
Do góry