reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny takie pytanie, wy się szczepiliscir przeciw COVID? Czy ktoś zamierza szczepić się w ciąży , mój gin powiedział dziś ze lepiej się zaszczepić i ze mogę nawet już . Jestem 8+6 tc nie wiem co sądzicie ?
Ja juz mówiłam nieraz ze nie szczepie się puki co wogole. Dla mnie te szczepienia są nie przebadane do końca nie ufam im bóje się ich bardziej niż choroby na którą bylam juz raz chora. Jeszcze rok temu wglebialam się w szczepienia i wszędzie trąbili ze osoby starające się o dziecko zeby się nie szczepiły i w ciazy tez nie. A teraz zmieniło się coś nie sądzę. Moje zdanie jest takie ze w ciąży leków brać nie można żadnych prawie. Apapu na bol głowy boję się wziąść a już szczepic się mogę Oj nie bardzo. Szanuję i podziwiam dziewczyny które się szczepią bo według mnie są odważne. Ja niestety nie zrobię tego chociażby mi 10 lekarzy polecało te szczepienia
 
reklama
Do góry