reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dokładnie, ja tak samo proszę o zdrówko i żeby prawidłowo się rozwijał 😊🤗 wszyscy pytają czy nie wolałabym dziewczynki bo już w domu mamy 2,5 letniego synka ale co to za różnica czy synek czy córeczka? Dla mnie żadna, byle zdrówko dopisało 😊 ojj chyba będą "imprezki" w naszych brzuchach jak smyki podrosną ❤️😍
Dokładnie, ja tak samo proszę o zdrówko i żeby prawidłowo się rozwijał 😊🤗 wszyscy pytają czy nie wolałabym dziewczynki bo już w domu mamy 2,5 letniego synka ale co to za różnica czy synek czy córeczka? Dla mnie żadna, byle zdrówko dopisało 😊 ojj chyba będą "imprezki" w naszych brzuchach jak smyki podrosną ❤️😍

Najważniejsze, ze maluszki zdrowe :) to Twoj drugi dzidziuś- jak słodko :) u mnie akurat pierwsze dzieciątko:)
Nie mogę doczekać się pierwszych wyczuwalnych ruchów :) a Ty??? :) już to przeżyłaś, opowiedz proooosze jakie to uczucie :)

Mi często bulgocze w brzuszku i czasami mam wrażenie ze coś mnie łaskocze wieczorem jak leżę spokojnie i aż odrywa mnie od czytania tego forum 😅 ale to dopiero 13 tydzień wiec się nie nakręcam, ze to już dzidziuś bo jest maleńki :)
 
reklama
Coś Ty, wcale nie jestem szczupła, to była wyjątkowo rozciągliwa sukienka 😉🤣 mam naprawdę spory biust i on potęguje moje rozmiary i graniczy z cudem żeby dobrać koszulę

Najważniejsze ze utarlas mężowi nosa 😂
A odczuwasz bolesność piersi ? U mnie trochę się powiększyły , nawet pociemniały sutki.
Bolą i chodzę jak tylko mogę bez biustonosza 😞
 
Najważniejsze, ze maluszki zdrowe :) to Twoj drugi dzidziuś- jak słodko :) u mnie akurat pierwsze dzieciątko:)
Nie mogę doczekać się pierwszych wyczuwalnych ruchów :) a Ty??? :) już to przeżyłaś, opowiedz proooosze jakie to uczucie :)

Mi często bulgocze w brzuszku i czasami mam wrażenie ze coś mnie łaskocze wieczorem jak leżę spokojnie i aż odrywa mnie od czytania tego forum 😅 ale to dopiero 13 tydzień wiec się nie nakręcam, ze to już dzidziuś bo jest maleńki :)
Powiem Ci, że druga ciąża ale wszystko przeżywam tak emocjonalnie jak przy pierwszej 😉😁a ruchy dziecka to jest coś niesamowitego, na początku to takie trzepotanie motylka w brzuchu raz za czas a potem to wręcz czeka się (po położeniu do łóżka) aż zaczną się harce 😍 pod koniec ciąży natomiast kopniaki czasem bolą i jest prawdziwa rewolucja w brzuch 😁 zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz mam łożysko na tylnej ścianie więc te ruchy wyczuwa się wcześniej, ale 13 TC to jeszcze zbyt wcześnie, myślę że tak ok 16-17 tygodnia będziesz już coś czuła 😊
 
Powiem Ci, że druga ciąża ale wszystko przeżywam tak emocjonalnie jak przy pierwszej 😉😁a ruchy dziecka to jest coś niesamowitego, na początku to takie trzepotanie motylka w brzuchu raz za czas a potem to wręcz czeka się (po położeniu do łóżka) aż zaczną się harce 😍 pod koniec ciąży natomiast kopniaki czasem bolą i jest prawdziwa rewolucja w brzuch 😁 zarówno w pierwszej ciąży jak i teraz mam łożysko na tylnej ścianie więc te ruchy wyczuwa się wcześniej, ale 13 TC to jeszcze zbyt wcześnie, myślę że tak ok 16-17 tygodnia będziesz już coś czuła 😊

Ah to musi być cudowne :) wiele kobiet właśnie tak to opisuje :)
cieszę się ze niedługo tego doświadczę :)

Podziwiam kobiety w ciąży mające już dzieci. Naprawdę! ponieważ dochodzą u większości kłopoty ze zmęczeniem i nudnościami i innymi przypadłościami a tu jeszcze trzeba się opiekować dzieciątkiem lub większą gromadką:)
Szacun dla mamusiek :)

Sama w pierwszych tygodniach spałam prawie całe dnie... 😫
 
Musimy przetrwać :) mimo wszystko -nie ma nic piękniejszego niż macierzyństwo 🌸
Dzieci dają tyle radości ❤️ dla mni ciąża i macierzyństwo to najpiękniejszy czas dla kobiety 😊 nie powiem, bo czasem bywa ciężko gdy zmęczenie albo złe samopoczucie daje w kość a starszak za nic nie chce położyć się spać ale my kobietki jesteśmy silne i zawsze sobie poradzimy 😊
 
Ojej mnie też okropnie bolą, wieczorami jak ściągam biustonosz to są ciężkie jak kamienie...
Najważniejsze ze utarlas mężowi nosa 😂
A odczuwasz bolesność piersi ? U mnie trochę się powiększyły , nawet pociemniały sutki.
Bolą i chodzę jak tylko mogę bez biustonosza 😞
Ja chodzę bez, tak bolą najmniej. Gdy noszę stanik ( sportowy bo inne odpadają ) i on mi podtrzymuje piersi, a potem go zdejmuję ... to to jest taki ból ... że wolę chodzić bez.

Mnie z rozmiaru D urosły już do F.
Mąż zachwycony jak świnka w deszcz 🤪
 
Ja chodzę bez, tak bolą najmniej. Gdy noszę stanik ( sportowy bo inne odpadają ) i on mi podtrzymuje piersi, a potem go zdejmuję ... to to jest taki ból ... że wolę chodzić bez.

Mnie z rozmiaru D urosły już do F.
Mąż zachwycony jak świnka w deszcz 🤪
Kurczę ja nie dam rady chodzić cały czas bez sensu stanika... Ale może sportowy to jest wyjście 😊 haha dobra czasy dla naszych mężów 🤣😉
 
reklama
Do góry