Madzia86G
Fanka BB :)
Łooo ja biorę magnez już 2-3miesiące, brałam najpierw 2 tabletki na dobę , a teraz ( 26+5 ) biorę 2tabletki 3x na dzień .Cześć, zaczęły się nocne skurcze w łydkach... Czy oprócz witamin ciążowych bierzecie dodatkowo magnez?
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Weź udział w konkursie „Butelkowe S.O.S. - chwila, która uratowała nasz dzień” i opowiedz, jak butelka pomogła Ci w rodzicielskim kryzysie! 💖 Napisz koniecznie Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców. Ekspres i sterylizator z osuszaczem od marki Baby Brezza
Łooo ja biorę magnez już 2-3miesiące, brałam najpierw 2 tabletki na dobę , a teraz ( 26+5 ) biorę 2tabletki 3x na dzień .Cześć, zaczęły się nocne skurcze w łydkach... Czy oprócz witamin ciążowych bierzecie dodatkowo magnez?
biorę od początku ciąży i żadne skurcze mnie nie łapiąŁooo ja biorę magnez już 2-3miesiące, brałam najpierw 2 tabletki na dobę , a teraz ( 26+5 ) biorę 2tabletki 3x na dzień .
Witam drogie Panie
Właśnie dołączyłam do grupy, termin 8 lipiec 2022
Mam 27 lat, spodziewam się pierwszego dziecka, a dokładnie córeczki.
Pozdrawiam Was cieplutko!
RewelacyjnieCześć, też mam dokładnie ten sam termin porodu
Też moje pierwsze dziecko, synek będzie ale wiek podobny mamy. Zdążę urodzić jeszcze jako 26 latka ale kilka tyg później już będę 27 latka.
Pozdrowionka![]()
Ja jestem po pierwszych zajęciach i jestem zadowolona, wręcz zachwycona! Tematem było karmienie, położna rozwiała wszelkie wątpliwości, dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam a nawet więcej, mam wrażenie, że po tych zajęciach pozjadalam wszystkie rozumy, oczywiście jeszcze teorię trzeba przełożyć na praktykęHej, ja śpię od około 23.30 do 7.00 raczej bez problemu … chyba że mąż chrapie
Z przygotowaniami tez jestem do tylu ale się nie spieszę z zakupami. Za to jestem na bieżąco z opiniami rzeczy które chce kupić. Wybieramy się z mężem do dużego sklepu by pojeździć wózkami, oglądać foteliki, łóżeczka, dostawki.
Ja wczoraj zapisałam się do szkoły rodzenia i czekam aż ruszy moja grupa![]()