reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

O losie dziewczyny zdrówka, u mnie starszak ciaga nosem, coś wisi w powietrzu, pół szkoły choruje

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Warszawskie mamy na jakie zajęcia i gdzie chodźcie z maluchami? My mamy w planach w tym tygodniu basen, jak mu się spodoba to pójdziemy na zajęcia.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka,

Misia mam zamiar z OlaW na te gordonki się przejść, tylko u nas glut po majtki, po tych mrozach spacerować zaczniemy, na basen tez bym poszła, ale to chyba poczekam do wiosny

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My chodzimy na gordonki. No i nieprzerwanie chodzimy na basen. I tyle, bo dla takich maluchów to jest niewielki wybór ;) mam jeszcze jedne zajęcia na oku, ale to już jak usiądzie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie sprawdziłam na stronie mojego klubu osiedlowego, że mają gordonki. Jutro na spacerze tam zajde, fajnie by było bo to 5 minut na nogach.
Aha jeszcze glut, no masakra.
Linoone a co masz na oku bo my już siedzimy porządnie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia, takie warsztaty sensoryczne, zabawa w brudzenie ;) z farbami, sztucznym błotkiem itp. Niby to od 6 miesiąca, ale poczekam jak mój będzie siedział :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
O ja właśnie myślę czy to już pora na farby, może spróbuję z jogurtowymi. Tylko muszę się w barwniki zaopatrzyć. Jak będzie cieplej to zdecydowanie takie zabawy odpalimy.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Misia do tego jeszcze mnie rozkłada grrrrrr

W żłobku, do którego zapisałam Mikołaja jest właśnie sensoplastyka, rewelacyjne są te zajęcia

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Laski na was zawsze można liczyć. Koleżanka szuka dobrego ginekologa endokrynologa Warszawa. Ktoś, coś?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry