reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Aha oby trzydniowka jak u nas. W tym czasie co Grześ chorował przyjaciółka była z 13 miesięczna córka w szpitalu, bo jakiś wirus. miała prawie 3 tygodnie gorączkę. Biedna mała na kroplowkach i spada prawie 2 kilo z 10 na 8.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czy któraś z Was orientuje sie gdzie najlepiej mokotow-ursynow prowadzą jakies ciekawe zajecia ogólnorozwojowe dla maluchow?

Myslalam, zeby mu cEgos poszukać, bo mam wrazenie, ze sie nudzi w domu... moze macie cos na oku?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ola w podobno tam gdzie chodzimy na rehabilitację organizują tam zajecia ale od nas daleko. Też nam powiedziała aby Artur chodził na takie ogólnorozwojowe ale u nas w okolicy nie ma :(
 
Emil wiem, ale właśnie chciałam gdzieindziej, tka po prostu ;)
Nam nie mowila, ja sama pomyslałam, ze to fajne i dobre przygotowanie do zlobka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jeszcze hocki klocki na kabatach maja ciekawa ofertę, chociaz dosc droga... 120zl za 4 zajecia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Duża zdrówka.
Ola moja koleżanka chodziła na Ursynowie chyba w 2 miejsca z maluchem. Jutro podpytać gdzie dokładnie i czy poleca.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bab super! Bo wlansie wolałabym cos z polecenia :) dzięki!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry