reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

reklama
Niee, ale planuje tam isc. Wlasnie tam bym chciała zapisac tego małego typka ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To jestem ciekawa jake Twoje wrażenia będą o Niedźwiedziej, bo ja jeśli zapisze to na Wernyhory, bo bliżej do metra z tego miejsca.

Wnętrze hmmm dla mnie na 3. Ogród mają lepszy na Wernyhory.
 
No wnetrza to i tu i tu słabe. Ale ja jeszvze licze ze uda mi sie z mojego przenieść na mokotow i tam tez puścić mojego. Nie wiem...
A duO wczesniej sie umawiałas?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
OlaW zadzwoniłam tydzień temu . myślę, że z dnia na dzień tez można
W tym tygodniu nie ma dyrektorki, pojechała na ferie, ale w przyszłym będzie, wiec możesz się wybrać. A orientowalas się z ciuchcia, czy uruchomili ten zlobek na postępu?
 
Nie orientowałam sie dokładnie, ale na str jest info, ze jest. Wiec nie wiem. Na poczatku lutego moze Uda mi sie podjechać do mojej placówki i sie dowiem


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hejka dziewczyny, niestety muszę przełożyć naszą kawę, w skrócie Miki wysoko goraczkuje, wczoraj miałam wizytę domową i narazie czyste gardło, uszy itp. , ale może to być wirus, albo trzydniowka . Dałam dziś jeszcze mocz do badania.

Sorki, ale mam nadzieję, że rozumiecie i spotkanie się odbędzie tylko, że w innym terminie
 
Dobrze, rozumiemy :)
A przynajmniej my z Arturkiem.
Życzymy zdrówka dla Mikołaja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Biedny :( a moze zeby? Mojej koleżanki corka miała 40 stopni jak wychodziły górne 1.

Oby nic poważnego mu nie było! Wracajcie do zdrowia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry