reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

8 do mnie wpada koleżanka, a 11 my jedziemy do fizjo :) wiec a 9 szczepienie [emoji23]
Wiec ja chyba sie z Wami nie spotkam :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem za na początku lutego. Bo teraz też bym miała zapchany grafik.

Tyle że 9.02 zajęty na zabieg na oczko. A już szczepienia się skończą itd, ja po egzaminach
 
Może lepiej pod koniec stycznia bo będzie znowu tak ze każdą już jakieś plany będzie miała. A tak to się umówimy i nic innego w ten czas nie wypadnie.
 
To ja też wstępnie jestem chętna. Jeśli nie będziemy mieć problemów zdrowotnych po szczepionce 29.01 to z miłą chęcią się spotkamy. Mam nadzieję, że nic się nie będzie dziac bo poprzednie dwie dawki przeszła ok.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry