reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Odnośnie spotkania na kawę to kiedyś na zdjeciowym dziewczyny zamieszczaly fotki dzieci ze spotkania i tam zapowiedxialam, że zaprosze do siebie po nowym roku [emoji4]

U mnie Miki śpi rano do 11 i potem po 13-14 idziemy na spacer lub druga drzemka, wiec chciałabym się wbić z kawą z wami pomiędzy drzemkami, czyli może 12 ?

Jak Wam pasuje?
 
reklama
Jeszcze zależy kiedy. Bo ja mam 10.01 egzamin. 12.01 Wyrywanie zębów. Więc mogę 11.01 ewentualnie.
 
Dla mnie ok. Chociaz ok 12:30 musze go karmić :D ale moge u Ciebie, jesli pozwolisz ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Jutro zadzwonię i sprawdzę kiedy mam rehabilitację w przyszłym tygodniu i dam znać, bo poza tym dniem wszystkie mi pasują , a no może poza 12 bo mąż z domu pracuje,zapomniałam.
 
reklama
Do góry