reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Misia ale wiesz co moja mamę, ojczyma, brata i meza również mieli rewolucje żołądkowe w niedzielę. Myślę że jest coś na rzeczy, ale tylko takie jednodniowe . Na szczęście mnie i siostrę darowalo :) mam nadzieję, że Ci się polepszy.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny myślę że się poznacie. Patrz gdzie jest brzuch :) będę czekała przed wejściem, ubrana w czarną sukienkę(dobrze że ja ubralam bo się oczywiście oblalam piciem) i czarne sandałki i torebka. Włosy ombre i okulary z grubą oprawka. Będę nieco wcześniej już czekać :)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Siedze przy wejściu. Na skrzyżowaniu dobrej i lipowej dokładnie. ;) czekam kochane :*

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zmierzam w waszym kierunku [emoji5]

Napisane na HUAWEI LUA-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozpoznanie zakończone sukcesem [emoji4] spotkanie również

Limit kroków wyczerpalam, krocze boli, ale warto było, jutro leżę i nic nie robię [emoji1]


Nie wiem, czy dziewczyny zwróciły uwagę, ale widziałam jak niektorzy ludzie się patrzyli na nas [emoji41] co by było jakbyśmy wszystkie się spotkały [emoji4]
 
No szkoda Kasiulka, ze Cie nie było. Było bardzo miło. Poza komarami :D


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry