reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Robactwo zdecydowanie zmówiło się przeciwko nam :) Też widziałam te spojrzenie :p
 
reklama
Mrówki i inne zwierzątka mnie uwielbiają ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
A było nas raptem 4. A jak następnym razem spotkamy się w większym składzie. To już w ogóle zwrócimy na siebie uwage. Brzuchatki. Toczące się ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulka w przyszłym tygodniu nie dasz rady? ;) jak zaczniesz rodzić to po prostu, będziesz miała eskorte brzuchatych ;)

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Więc kiedy Ci pasuje?

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dam znac, nie wiem kiedy mozemy sie szykowac na "odbior" syna bo jest z tesciami na wakacjach. Myslalam ze przyjedzie w sobote, a oni mowia o wtorku. Tesciu przywiezie go do polowy drogi, a my drugie pol. W tym czasie musze byc z mlodszym w domu
 
reklama
Oprócz ponad godzinnego czekania na panią doktor to tak :) tylko mała leniwa jest, ale trochę ją pobudzili. Jutro znów jadę. A Ty, z tego co kojarzę, w poniedziałki jeździsz?
 
Do góry